• Devín - BA 2013

• 66. ročník Národný beh Devín – Bratislava

7. 4. 2013 (nedeľa)

Ahoj, všetkým behuchtivým deťom!

Pamätáte sa ešte na minuloročný beh?  Ste pripravení zabojovať aj teraz?

Pozývame všetky deti, ktoré si chcú zabehať, na 66. ročník Národný beh Devín – Bratislava – malý Devín (2 600 m.)

Minulý rok naša škola skončila na prvom mieste v počte prihlásených detí  a my by sme boli radi, keby sa tento rok počet prihlásených zvýšil.

Neváhajte a pridajte sa k nám! Stačí si prečítať podmienky a zaregistrovať sa na   www.starz.sk (www.vos.tpk.sk)

Dajme vedieť, že na našej škole sú deti, ktoré majú radi beh, pohyb a zábavu.

Do kolónky firemne družstvo nezabudnite napísať: TILGNERKA.

V nedeľu 7.4.2013 sa stretneme o 9:40 h  pod Mostom Lafranconi. Pozor na odklonenie dopravy! Štartujeme o 10:00 h.

Tešia sa na Vás učitelia Tomáš Ralbovský a Zuzana Tirpáková

Ďakujeme všetkým deťom, ktoré sa zúčastnili tohtoročného behu Devín-Bratislava. Tešíme sa, že aj tento rok bola veľká účasť. Ďakujeme aj rodičom, ktorí došli podporiť svoje deti a zabehli si spolu s nimi. Atmosféra bola vynikajúca a už teraz sa tešíme na budúci rok. Fotky