Školský rok 2016/2017

Krajské kolo v bedmintone žiakov SŠ - 2.3.2017     foto

Za našu školu súťažilo dvojčlenné družstvo   -   Adam Zjavka, Maximilián Rada

Naši chlapci sa po výborne zahraných zápasoch prebojovali až do finále, kde im prvenstvo a postup na majstrovstvá Slovenska po veľmi tesnej prehre 2:1 na zápasy uniklo len o vlások. Žiaci obsadili krásne 2. miesto. Gratulujeme!

Krajské kolo v bedmintone žiakov ZŠ - 1.3.2017     foto

Za našu školu súťažilo dvojčlenné družstvo   -   David Butaš, Evan Jankovych

Chlapcom po skvelom výkone tesne unikol postup do finále a skončili na krásnom 3. mieste. Gratulujeme!

Školský rok 2015/2016

Krajské kolo v bedmintone žiakov SŠ - 5.4.2016

Za našu školu súťažilo dvojčlenné družstvo   -   Adam Zjavka, Maximilián Rada

Po ťažkom žrebe, kedy sme znova hneď v prvom kole pavúka (KO systém) hrali s celkovými víťazmi, sme sa žiaľ nedostali ďalej.

Krajské kolo v bedmintone žiakov ZŠ - 4.4.2016

Za našu školu súťažilo dvojčlenné družstvo   -   David Butaš, Evan Jankovych

Po ťažkom žrebe, kedy sme hneď v prvom kole pavúka (KO systém) hrali s celkovými víťazmi, sme sa žiaľ nedostali ďalej.

Mgr. Tomáš Ralbovský