•  

    Ponuka krúžkovej činnosti pre školský rok 2019/2020
         
    Meno vyučujúceho Názov krúžku ročník deň, čas
         
    Piršel Marek Nemčina pre začiatočníkov 1.-2. ročník ZŠ

    pondelok 14:00

    Mihálik Lukáš Futbal - chlapci + dievčatá 1.-2. ročník ZŠ pondelok 15:00
    PaedDr. Kubisová Silvia Drotárstvo od 2. ročníka ZŠ utorok 14:00
    Mgr. Bodláková Silvia Kreslíme na počítači 3. ročník ZŠ utorok 14:00
    PaedDr. Kubisová Silvia Háčkovanie od 3. ročníka ZŠ štvrtok 14:00
    Mgr. Bodláková Silvia Šachova dielnička od 3. ročníka ZŠ piatok 15:30
    Mihálik Lukáš Futbal - chlapci + dievčatá 3.-4. ročník ZŠ piatok 14:30
    PaedDr. Zavřelová Viera Zvieratká z papiera 3.-4. ročník ZŠ utorok 14:00
    Ing. Sedláčková Jana / Mgr. Švecová Dana Stolný tenis 3.-4. ročník ZŠ pondelok 14:00
    PhDr. Hlavinková Adriana Redaktorský krúžok "Tilgnerka" 3.-4. ročník ZŠ štvrtok 14:00
    Mgr. Mikulová Monika Nemčina pre najmenších 3.-5. ročník ZŠ pondelok 14:00
    PaedDr. Lapšanská Dana Svet hier 3.-5. ročník ZŠ utorok 14:00
    Mgr. Bodláková Silvia Kreslenie a animovanie

    4. ročník ZŠ

    piatok 14:00
    PaedDr. Zavřelová Viera Maľovanie voskom 4.- 6. ročník ZŠ pondelok 14:00
    Mgr. Bodláková Silvia Matematika 5. ročník ZŠ pondelok 14:00
    Mgr. Rybnikárová Alexandra Cvičenia zo slovenského jazyka a literatúry 5. ročník ZŠ utorok 14:00
    Mgr. Ralbovský Tomáš Florbal - chlapci + dievčatá 5.-7. ročník ZŠ, prima + sekunda pondelok 14:00
    Mgr. Bodláková Silvia Matematika 9. ročník ZŠ štvrtok 14:00
    Mgr. Potočová Erika Cvičenia zo slovenského jazyka a literatúry 9. ročník ZŠ pondelok 14:00
    Mgr. Faďoš Ivana Príprava na chemickú olympiádu 8.-9. ročník ZŠ, tercia, kvarta, kvinta ut / str 14:00
    Mgr. Ralbovský Tomáš Rýchla vybíjaná - chlapci + dievčatá 2. stupeň ZŠ a OGY štvrtok 14:00
    RNDr. Kresáňová Katarína Phd. Geocaching a šifrovanie 2. stupeň sobota
    Mgr. Jonczy Sylvie Klub stolových hier 2. stupeň ZŠ a vyššie  
    p. Tatranský Bridžový krúžok  www.NBCSR.sk od 11. rokov štvrtok 14:00
    Ing. Kunštár Vladimír Programátorský krúžok od sekundy (7. ročník ZŠ) vyššie štvrtok 14:00
    Madunický Jakub Florbal - chlapci + dievčatá 8.-9. ročník ZŠ, od tercie vyššie pondelok 16:00
    Mgr. Gnidová Anetta DofE od tercie vyššie  
    RNDr. Kresáňová Katarína Phd. Fotografický krúžok 2.-3. stupeň ZŠ a G sobota
    PhDr. Hlavinková Adriána Redaktorský krúžok "Tilgnerka" 2.-3. stupeň ZŠ a G štvrtok 14:00
    PhDr. Vitek Ondrej Konverzácia v ANJ - analýza filmu 2.-3. stupeň ZŠ a G štvrtok 14:00
    Mgr. Ralbovský Tomáš Posilňovanie - chlapci + dievčatá 3. stupeň pondelok 15:00
    Mgr. Matajsová Ingrid Eko krúžok 3. stupeň streda 14:00
    RNDr. Kresáňová Katarína Phd. DofE 3. stupeň  
    Bc. Faďoš Ivana Chemické experimenty všetci, ktorí majú predmet chémia pondelok 14:00
    RNDr. Piršelová Iveta Príprava na prijímacie pohovory na VŠ z chémie kvarta - oktáva štvrtok 14:00
    Mgr. Reviliaková Ivana Slovenčina pre cudzincov od 2. roč. vyššie streda 14:00

     

     

    Ponuka platených krúžkov pre školský rok 2019/2020

    (pre viac info - treba rozkliknúť)

     

    Aikido

    Akrobatický rock and roll

    Basketbal (možnosť uplatniť aj poukaz)

    Basketbal - dievčatá 4.-5. ročník (štvrtok 14:00 - 15:00)

    Benitim - Sportmaniak

    Florbal (utorok 16:00 - 17:30 a piatok 16:30 - 18:00)

    Šach

    Veda nás baví (streda 14:00 - 15:00)

    SZUŠ