•  

      I. stupeň Deň Čas od - do Miesto
      1 Mgr. Bačeková Katarína streda 7.05 - 7.50 kab. 2. roč.
      2 Mgr. Bátovská Erika utorok 12.40 - 13.25 kab. 3.-4. roč.
      3 Mgr. Benčová Soňa štvrtok 12.40 - 13.25 kab. 3.-4. roč.
      4 Mgr. Durajová Renáta streda 7.05 - 7.50 kab. 2. roč.
      5 Mgr. Ďurinová Ingrid streda 7.05 - 7.50 kab. 3.-4. roč.
      6 Mgr. Hekelová Alexandra  piatok 12.00 - 13.00 Fadruszova 
      7 PaedDr. Kubisová Silvia pondelok 13.15 - 14.00 kab. 3.-4. roč.
      8 PaedDr. Lapšanská Dana streda 15.15 - 16.00 školská knižnica
      9 Mgr. Masicová Alena streda 11.45 - 12.45 Fadruszova
      10 Mgr. Olešová Eva pondelok 11.50 - 12.35 Fadruszova
      11 Mgr. Pindrochová Miroslava streda 11.50 - 12.35 kab. 2. roč.
      12 Mgr. Smatanová Alena pondelok 15.00 - 15.45 kab. 3.-4. roč.
      13 Mgr. Šottníková Vladimíra štvrtok 7.00 - 7.50 Fadruszova
      14 Mgr. Švecová Dana utorok 11.50 - 12.35 Fadruszova
      15 Mgr. Turčáková Viera utorok 14.45 - 15.30 kabinet Ch
      16 PaedDr. Zavřelová Viera pondelok 13.00 - 14.00 kab. 2. roč.
               
      II. stupeň a GYM Deň Čas od - do Miesto
      1 Mgr. Babejová Juliana štvrtok 13.30 - 14.15 kabinet Sj
      2 Mgr. Beničiaková Katarína utorok 12.45 - 13.30 kabinet F
      3 Mgr. Bizoňová Lucie štvrtok 13.30 - 14.00 kabinet Z
      4 Mgr. Bodláková Silvia piatok 15.00 - 16.00 Informatika 3
      5 Mgr. Bödök Štefan streda 7.05 - 7.50 kabinet Vv
      6 Mgr. Budaiová Dana streda 13.30 - 14.15 kabinet Nj
      7 Ing. Búryová Monika streda 13.30 - 14.15 kabinet M
      8 PaedDr. Butkovská Anna štvrtok 13.45 - 14.30 kabinet Ch
      9 Mgr. Cori Jana utorok 14.00 - 14.45 kabinet Nj
      10 Ing. Červeňová Jana streda 13.30 - 14.15 kabinet Aj West
      11 Mgr. Čunderlíková Ingrid utorok 13.00 - 13.45 kabinet M
      12 Mgr. Ďuriš Miroslav štvrtok 12.45 - 13.30 kabinet Z
      13 Mgr. Fađoš Ivana utorok 13.40 - 14.25 kabinet Ch
      14 Mgr. Frťalová Dominika utorok 12.45 - 13.30 kabinet D
      15 Mgr. Gnidová Anetta Mária utorok 13.30 - 14.15 kabinet D
      16 Ing. Gogorová Darina pondelok 14.00 - 14.45 kabinet Aj West
      17 Mgr. Gulášová Lívia štvrtok 13.45 - 14.30 kabinet Aj East
      18 Ing. Hechtová Darina streda 12.35 - 13.20 bif. 2
      19 Mgr. Heráková Michaela ut, st 7.30 - 7.55 kabinet HUV
      20 PhDr. Hlavinková Adriana pondelok 14.00 - 14.45 kabinet D
      21 Ing. Hudecová Michala streda 13.30 - 14.15 kabinet Bio
      22 Mgr. Hupková Beáta      
      23 PaedDr. Janušková Alena pondelok 14.00 - 14.45 kabinet Aj West
      24 Mgr. Jonczy Sylvie pondelok 12.35 - 13.20 kabinet Aj East
      25 Mgr. Jurášková Patrícia utorok 13.30 - 14.15 kabinet Bio
      26 RNDr. Katinová Katarína štvrtok 7.05 - 7.50 kabinet Bio
      27 Mgr. Klemanová Katarína streda 13.30 - 14.30 kabinet Aj West
      28 RNDr. Kresáňová Katarína, PhD. pondelok 13.30 - 14.00 kabinet Bio
      29 Ing. Kunštár Vladimír štvrtok 7.05 - 7.50 Informatika 1
      30 Ing. Kunštárová Hana streda 7.05 - 7.50 Informatika 1
      31 Ing. Lônčík Milan, PhD. streda 8.50 - 9.35 kabinet vých. poradcov
      32 Mgr. Mačák Stanislav pondelok 13.30 - 14.30 kabinet Tv
      33 Mgr. Mančušková Ivana streda 12.40 - 13.25 kabinet Nj
      34 Mgr. Matajsová Ingrid utorok 7.10 - 7.50 kabinet F
      35 Mgr. Mestická Danka pondelok 12.45 - 13.30 kabinet Aj East
      36 Mgr. Mikulová Monika streda 13.45 - 14.30 kabinet Nj
      37 Ing. Minová Renáta streda 12.35 - 13.20 kabinet Aj East
      38 Bc. Nash John  štvrtok 13.40 - 14.25 kabinet Aj West
      39 Mgr. Palušková Ľudmila pondelok 7.00 - 7.40 kabinet Sj
      40 RNDr. Piršelová Iveta piatok 14.00 - 14.45 kabinet Ch
      41 Mgr. Popovičová Miroslava streda 13.30 - 14.15 kabinet Nj
      42 Mgr. Potočová Erika utorok 14.00 - 14.45 kabinet Sj
      43 RNDr. Rácová Andrea pondelok 13.00 - 13.45 kabinet vých. poradcov
      44 Mgr. Reviliaková Ivana pondelok 14.00 - 15.00 kabinet Sj
      45 Mgr. Rybnikárová Alexandra pondelok 13.40 - 14.25 kabinet Sj
      46 ThDr. Sedmáková Renáta, PhD. utorok  13.35 - 14.20   
      47 PhDr. Slobodníková Ľubica štvrtok  12.45 - 13.30  kabinet Aj East  
      48 Mgr. Stasselová Lucia štvrtok 12.45 - 13.30 kabinet Vv
      49 Mgr. Szabó Miroslav streda 12.50 - 13.35 kabinet Vv
      50 Mgr. Szajková Emília št, pi 7.30 - 7.50 kabinet F
      51 PhDr. Šikrová Marta streda 13.30 - 14.00 kabinet D
      52 Mgr. Šimuničová Renáta streda 12.45 - 13.30 kabinet D
      53 RNDr. Thurzová Mária štvrtok 12.45 - 13.30 kabinet Aj East
      54 Mgr. Tincová Zuzana po, ut 7.30 - 7.50 kabinet M
      55 PhDr. Turčanová Alena  utorok  13.30 - 14.30 kabinet vých. poradcov 
      56 Mgr. Ťureková Miroslava pondelok 14.00 - 14.45 kabinet Nj
      57 Mgr. Valachovičová Tatiana piatok 7.00 - 7.45 kabinet Geo
      58 Mgr. Vaneková Slávka pondelok 7.10 - 7.55 kabinet Tv
      59 PhDr. Vitek Ondrej pondelok 14.00 - 14.30 kabinet Ch
      60 Mgr. Výbošťoková Martina