Hlavná stránka O škole Školský e-mail Preukaz ISIC/Euro<26 ELearning Zmluvy, faktúry Verejné obstarávanie 2% dane Kontakt Verzia pre mobily
Prijímacie konanie Priemer známok LEAF Academy Bioenergetika Duálna akadémia Duálne vzdelávanie - kaderník SSUŠAT

Duálna akadémia

Milí rodičia,

zabezpečte Vašim deťom úspešný štart do budúcnosti a využite príležitosť štúdia na technológiami nabitej strednej odbornej škole.

Volkswagen Slovakia v spolupráci so Strednou odbornou školou automobilovou vstupuje od školského roku 2016/2017 do systému duálneho vzdelávania. Pre absolventov 9. ročníkov základných škôl otvára štyri nové odbory: mechanik-mechatronik, mechanik elektrotechnik, mechanik strojov a zariadení, mechanik nastavovač.

Duálne vzdelávanie vo Volkswagen Slovakia znamená pre žiaka odborné vzdelávanie priamo v podniku, podnikové štipendium, odmenu za produktívnu prácu a hmotné zabezpečenie zo strany zamestnávateľa a začlenenie do budúceho pracovného kolektívu zamestnávateľa.

Aby ste získali lepšiu predstavu o priebehu a forme výučby pre Vaše deti, pozývame Vás a Vaše deti na deň otvorených dverí Duálnej akadémie.

Dátum:    14. Marec 2016

Čas:       17:00 hod.

Miesto:    Volkswagen Slovakia a.s., J. Jonáša 1, 843 02 Bratislava

Prosím potvrďte Vašu účasť do 11. 3. 2016 na visit@volkswagen.sk alebo +421 2 6964 2063.

Tešíme sa na Vás!

Eric Reuting