Vážení rodičia,

oznamujeme Vám, že v stredu 26. marca 2014 v čase od 8.00 hod do 13.00 hod prevádzkovateľ, Západoslovenská distribučná, a.s., preruší distibúciu elektrickej energie, čo znamená, že nemôžeme zabezpečiť pre žiakov na ten deň varenú stravu. Každý žiak, ktorý ma zaplatený obed, dostane obedový balíček s týmto obsahom: bageta so šunkou a syrom, vajíčko, detská výživa, ovocie a napolitánka.

V prípade, že nemáte o takúto formu obeda záujem, odhláste prosím Vaše dieťa zo stravy najneskôr do utorka, 25. marca 2014 do 14-tej hodiny.

V stredu, 26. marca sa vyučovanie začne prvou vyučovacou hodinou o 7:55 hod. Nulté hodiny nebudú. Popoludnajšie vyučovanie sa uskutoční riadne podľa rozvrhu.