Hlavná stránka O škole GDPR Školský e-mail ISIC/Euro<26 ELearning Zmluvy, faktúry Verejné obstarávanie 2% dane Kontakt Pracovné ponuky Verzia pre mobily
Navigácia

Konzultačné hodiny

Zvonenie

0.         hodina:             7.05 –   7.50

1.         hodina:             7.55 –   8.40

2.         hodina:             8.50 –   9.35

3.         hodina:             9.50 – 10.35

4.         hodina:           10.55 – 11.40

5.         hodina:           11.50 – 12.35

6.         hodina:           12.45 – 13.30

7.         hodina:           13.40 – 14.25

8.         hodina:           14.30 - 15.15

9.         hodina:          15.20 – 16.05

10.       hodina:          16.10 – 16.55

 

 

I. stupeň Deň Čas od - do Miesto
1 Mgr. Bačeková Katarína utorok 12.35 - 13.35 Fadruszova
2 Mgr. Benčová Soňa pondelok 12.45 - 13.30 žiacka knižnica
3 Mgr. Durajová Renáta utorok 12.30 - 13.30 Fadruszova 
4 Mgr. Ďurinová Ingrid  utorok 14.30 - 15.30 trieda 4.D
5 Mgr. Hekelová Alexandra pondelok 12.30 - 13.30 Fadruszova
6 PaedDr. Kubisová Silvia štvrtok 15.00 - 15.45 kab. 3.-4. roč.
7 PaedDr. Lapšanská Dana utorok 15.00 - 15.45 kab. 3.-4. roč.
8 PaedDr. Mancová Marta pondelok 13.00 - 14.00 kab. 3.-4. roč.
9 Mgr. Masicová Alena pondelok 13.00 - 14.00 Fadruszova
10 Mgr. Olešová Eva pondelok 11.45 - 12.35 kab. 2. roč.
11 Mgr. Pindrochová Miroslava utorok 12.00 - 13.00 Fadruszova
12 Mgr. Smatanová Alena pondelok 15.00 - 16.00 kab. 3.-4. roč.
13 Mgr. Šottníková Vladimíra streda 12.35 - 13.35 Fadruszova
14 Mgr. Švecová Dana pondelok 12.00 - 12.45 kab. 2. roč.
15 Bc. Turčáková Viera pondelok 14.15 - 15.00 kabinet Ch
16 PaedDr. Zavřelová Viera pondelok 15.00 - 16.00 kab. 2. roč.
         
II. stupeň a GYM Deň Čas od - do Miesto
1 Mgr. Babejová Juliana utorok 13.45 - 14.30 kabinet Sj
2 Mgr. Beničiaková Katarína streda 13.45 - 14.30 kabinet F
3 Mgr. Bizoňová Lucie štvrtok 14.00 - 14.30 kabinet Z
4 Mgr. Bodláková Silvia štvrtok 14.00 - 15.00 kabinet Sj
5 Mgr. Bödök Štefan štvrtok 7.05 - 7.45 kabinet Vv
6 Mgr. Budaiová Dana streda 12.45 - 13.30 kabinet Nj
7 Ing. Búryová Monika streda 13.00 - 13.45 kabinet M
8 PaedDr. Butkovská Anna pondelok 13.45 - 14.30 kabinet Ch
9 Mgr. Cori Jana štvrtok 14.00 - 14.45 kabinet vých. poradcov
10 Ing. Červeňová Jana streda 13.30 - 14.15 kabinet Aj West
11 Mgr. Čunderlíková Ingrid utorok 12.40 - 13.30 kabinet M
12 Mgr. Ďuriš Miroslav štvrtok 12.45 - 13.30 kabinet Z
13 Mgr. Frťalová Dominika pondelok 14.00 - 14.45 kabinet D
14 Mgr. Gnidová Anetta Mária utorok 7.20 - 7.50 kabinet D
15 Ing. Gogorová Darina utorok 12.45 - 13.30 kabinet Aj West
16 Mgr. Gulášová Lívia utorok 13.45 - 14.30 kabinet Aj East
17 Ing. Hechtová Darina štvrtok 13.30 - 14.15 kabinet Sj
18 Mgr. Heráková Michaela po, ut 7.30 - 7.55 kabinet HUV
19 PhDr. Hlavinková Adriana pondelok 14.00 - 14.45 kabinet D
20 Mgr. Hupková Beáta pondelok 13.30 - 14.15 kabinet Z
21 PaedDr. Janušková Alena streda 13.10 - 14.00 kabinet Aj West
22 Bc. Jonczy Sylvie utorok 13.45 - 14.30 kabinet Aj East
23 RNDr. Katinová Katarína streda 7.15 - 7.55 kabinet Bio
24 Mgr. Kelecsényi Peter, PhD. streda 15.00 - 16.00 kabinet F
25 Mgr. Klemanová Katarína streda 12.45 - 13.45 kabinet Aj West
26 Ing. Kováčová Hana utorok 7.05 - 7.50 Informatika 1
27 RNDr. Kresáňová Katarína, PhD. štvrtok 13.30 - 14.00 kabinet Bio
28 Ing. Kunštár Vladimír streda 12.40 - 13.40 Informatika 1
29 Ing. Lônčík Milan, PhD. streda 8.45 - 9.45 kancelária zástupkýň
30 Mgr. Mačák Stanislav pondelok 12.35 - 13.35 kabinet Tv
31 Mgr. Mančušková Ivana utorok 13.45 - 14.30 kabinet Nj
32 Mgr. Matajsová Ingrid streda 7.00 - 7.45 kabinet F
33 Mgr. Mestická Danka utorok 14.00 - 14.45 kabinet Aj East
34 Mgr. Mičúch Roman pondelok 12.40 - 13.00 kabinet Sj
35 Mgr. Mikulová Monika štvrtok 13.45 - 14.30 kabinet Nj
36 Mgr. Mojžišová Lucia štvrtok 12.45 - 13.30 kabinet Aj East
37 Bc. Nash John  streda 13.40 - 14.10 kabinet Aj West
38 Mgr. Palušková Ľudmila utorok 7.00 - 7.55 učiteľská knižnica
39 RNDr. Piršelová Iveta pondelok 12.45 - 13.30 kabinet Ch
40 Mgr. Popovičová Miroslava štvrtok 13.30 - 14.15 kabinet Nj
41 Mgr. Potočová Erika utorok 13.45 - 14.30 učiteľská knižnica
42 RNDr. Rácová Andrea piatok 13.00 - 14.00 kabinet vých. poradcov
43 Mgr. Reviliaková Ivana utorok 14.00 - 15.00 učiteľská knižnica
44 Mgr. Rybnikárová Alexandra pondelok 12.45 - 13.30 učiteľská knižnica
45 Mgr. Sčensná Simona utorok 13.30 - 14.15 kabinet Bio
46 PhDr. Slobodníková Ľubica pondelok 12.00 - 13.00 kabinet Aj East
47 Mgr. Stasselová Lucia pondelok 13.00 - 13.45 kabinet Vv
48 Mgr. Szabó Miroslav utorok 12.45 - 13.30 kabinet Vv
49 Mgr. Szajková Emília po, ut, str 7.30 - 7.50 kabinet F
50 PhDr. Šikrová Marta utorok 13.30 - 14.00 kabinet vých. poradcov
51 Mgr. Šimuničová Renáta streda 12.45 - 13.30 kabinet D
52 RNDr. Thurzová Mária utorok 14.00 - 14.45 kabinet Aj East
53 Mgr. Tincová Zuzana po, ut 7.30 - 7.50 kabinet M
54 PhDr. Turčanová Alena štvrtok 13.30 - 14.00 kabinet vých. poradcov
55 Mgr. Ťureková Miroslava streda 14.00 - 14.45 kabinet Nj
56 Mgr. Vadrnová Jana utorok 13.45 - 14.30 kabinet Ch
57 Mgr. Valachovičová Tatiana pondelok 7.00 - 7.45 kabinet Geo
58 Mgr. Vaneková Slávka pondelok 7.20 - 7.50 kabinet Tv
59 RNDr. Vicenová Helena štvrtok 13.30 - 14.15 kabinet Ch