• LIVE@EDU

• Projekt Live@edu je v súčasnosti nahradený hosťovanou službou OFFICE 365 EDU

Služba Live@edu predstavuje hosťované služby pre modernú komunikáciu a spoluprácu.

Live@edu v sebe kombinuje moderné služby Microsoft Outlook Live, Office Web Apps a Windows Live Skydrive.

Microsoft Outlook Live

• Emailová služba používaná v škole, ktorá je dostupná aj po jej absolvovaní
          • 10 GB emailová schránka s možnosťou posielať až 18 MB prílohy
          • Účinná ochrana mailov pred spamom a vírusmi
          • Služby pre zasielanie a prijímanie rýchlych online správ (instant messaging), audio a video hovory, zdieľanie obrazovky a aplikácií a prenosy súborov.
          • Možnosť prístupu k vašim emailom, kontaktom, kalendáru a úlohám odkiaľkoľvek, podpora mobilných zariadení podporujúcich ActiveSync (napríklad: Windows Phone, iPhone, Android)

Microsoft Office Web Apps

• Prístup k osobným online dokumentom odkiaľkoľvek na svete
          • Úložisko súborov je chránené heslom
          • Využitie online Office aplikácií "Word, Excel, Powerpoint a OneNote"
          • Nastavovanie oprávnení a synchrónna úprava dokumentov.

Windows Live SkyDrive

• 25 GB online dátového priestoru
          • Možnosť ukladania, prehliadania a zdieľania dokumentov a fotografií
          • Zdieľanie adresára umožňuje spolužiakom nahrávať a sťahovať dokumenty a ďaľšie súbory a spolupracovat pri ich tvorbe (vhodné pri kolektívnej práci).

PRIHLÁSENIE :

Prihlásiť sa môžete na adrese: www.outlook.com

Prihlasovacie meno je v tvare : meno.priezvisko@student.tilgnerka.edu.sk

Prihlasovacie heslo obdržíte od učiteľa, ktorý s Vami absolvuje prezentáciu služieb LIVE@EDU.

7.9.2011 sa budú konať prezentácie v priestoroch jedálne (Kvinta B a Oktáva B). Oktáva A bude mať túto prezentáciu v zborovni.

8.9.2011 sa budú konať prezentácie v zborovni pre triedy :

1hod. - 8.A

2.hod. - Sept.A

3.hod. - Sek. A

4.hod. - Kvarta A

5.hod. - 9.A

9.9.2011 sa budú konať prezentácie v zborovni pre triedy :

1.hod. - 7.A

2.hod. - Kvarta B