Hlavná stránka O škole GDPR Školský e-mail ISIC/Euro<26 ELearning Zmluvy, faktúry Verejné obstarávanie 2% dane Kontakt Pracovné ponuky Verzia pre mobily

Deň Župných škôl v Avione

Predstavovanie stredných škôl pre deviatakov

Bratislavský samosprávny kraj organizuje aj v tomto roku už po 8. krát podujatie Deň župných škôl v Avione, ktoré je určené pre žiakov posledného ročníka základných škôl a ich rodičov.

Cieľom akcie je predstaviť stredné školy v pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja a pomôcť žiakom končiacim základnú školu pri rozhodovaní o ďalšom štúdiu.

Deň župných škôl v Avione  sa bude konať v piatok 28.9.2018 v nákupnom centre Avion Shopping park v Bratislave a po prvýkrát sa toto podujatie uskutoční aj v okresných mestách Bratislavského kraja – Pezinok (Dom kultúry 5.10.2018 od 9:00 – 18:00 hod), Senec (Mestské kultúrne stredisko – oddelenie Labyrint 12.10.2018 od 9:00 – 18:00 hod) a Malacky (Športová hala Malina 19.10.2018 od 9:00-17:30 hod).

V prílohe uvádzame zoznam prihlásených stredných škôl, ktoré sa predstavia v jednotlivých mestách.

Avion_-_prihlasene_skoly.pdf

Malacky_-_prihlasene_skoly.pdf