Hlavná stránka O škole Školský e-mail Preukaz ISIC/Euro<26 ELearning Zmluvy, faktúry Verejné obstarávanie 2% dane Kontakt Verzia pre mobily
Navigácia

Školský rok 2016/2017

 

Školský pohár - mladší žiaci - okresné kolo – 27.10.2016 - Bilíkova

Skupina „A“: BISB, Tilgnerova, Lamač

Skupina „B“: Sáru, Pri Kríži, Horova

Výsledky:

BISB – Tilgnerova                                        2:1

Lamač – Tilgnerova                                0:3

 

Semifinále: Tilgnerova – Sáru                         0:0 – pokutové kopy: 2:1

 

Finále: Tilgnerova – BISB                              1:2

Chlapci obsadili konečné 2. miesto.

Našu školu reprezentovali:

  1. Martin Učeň
  2. Martin Rózsa
  3. Benjamín Hajaš
  4. Juraj Mesárosz
  5. Tomáš Morávek
  6. Maximillian Marko
  7. Michal Herenyi
  8. Matej Ďurica
  9. Benjamín Štetina

 

Malý futbal žiačiek ZŠ - Dôvera-cup - okresné kolo - 12.10.2016

Výsledky:

Tilgnerova – BISB                                        5:2

Tilgnerova – Bilíkova                                     4:1

Tilgnerova – Karloveská 61                             1:2

 

Konečné umiestnenie: 2. miesto

Našu školu reprezentovali:  

  1. Moravčíková Kristína
  2. Kupcová Adriana
  3. Mestická Tatiana
  4. Halinárová Patrícia
  5. Darovcová Nina
  6. Madarasová Barbara
  7. Kozolková Lenka
  8. Grygerová Natália
  9. Trenčanová Hana
  10. Pavlove Aneta

 

Malý futbal žiakov ZŠ - Jednota futbal cup - 11.10.2016

Výsledky:

L. Sáru – Tilgnerova                              2:1

Tilgnerova – Assisi                                       4:1

Tilgnerova – Karloveská 61                            3:4

Dubčeka – Tilgnerova                             2:5

 

Konečné umiestnenie: 3. miesto

 

Našu školu reprezentovali: 

  1. Daren Bučák
  2. Lukáš Jelínek
  3. Richard Roháč
  4. Samuel Siekel
  5. Peter Čekaňák
  6. Samuel Krajčovič
  7. Richard Kropáč
  8. Šimon Rexa
  9. Michal Januška

 

Malý futbal žiačiek ZŠ - Jednota-cup - okresné kolo - 5.10.2016

Výsledky:

Tilgnerova – BISB                                        6:0

Tilgnerova – Bilíkova                                     1:1

Tilgnerova – Karloveská 61                             5:0

Tilgnerova – Sokolíkova                                 7:1

 

Konečné umiestnenie: 1. miesto - postup do krajského kola

Našu školu reprezentovali:  

  1. Moravčíková Kristína
  2. Kupcová Adriana
  3. Bláhová Sára
  4. Fačkovcová Kristína
  5. Malovcová Margaréta
  6. Novotná Barbora
  7. Kozolková Natália
  8. Piaštiaková Emma


 

Školský pohár - mladší žiaci – 30.9.2016

Skupina „A“: L. Sáru, Tilgnerova, Assisi

Skupina „B“: Esprit, Dubčeka, Karloveská

Výsledky:

L. Sáru – Assisi                                             4:0

Esprit – Dubčeka                                           0:4

Assisi – Tilgnerova                                        2:6

Dubčeka – Karloveská                                     1:3

L. Sáru – Tilgnerova                                      1:2

Esprit – Karloveská                                        1:5

O 5. Miesto: Esprit – Assisi                           1:2

Semifinále 1: Tilgnerova – Dubčeka                 3:1

Semifinále 2: L. Sáru – Karloveská                   5:1

Finále: Tilgnerova– L. Sáru                            1:5

Postupujúci do obvodného kola: L. Sáru, Tilgnerova!

Našu školu reprezentovali:

  1. Martin Učeň
  2. Martin Rózsa
  3. Benjamín Hajaš
  4. Samuel Sisik
  5. Juraj Mesárosz
  6. Tomáš Morávek
  7. Maximillian Marko
  8. Michal Herenyi
  9. Matej Ďurica
  10. Benjamín Štetina

 

 

Školský rok 2015/2016

 

Jednota futbal Cup - starší žiaci - okresné kolo - 6.5.2016 - Gymnázium Bilíkova

 

Výsledok:     3. miesto

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Juraj Sedláček
  2. Daren Bučák
  3. Adam Varsanyi
  4. Lukáš Ftáčnik
  5. Peter Čekaňák
  6. Michal Januška
  7. Samuel Siekel
  8. Šimon Rexa
  9. Martin Užík
  10. Gregor Biznár
  11. Richard Roháč

 

 

Jednota futbal Cup - starší žiaci - lokalita - 2.5.2016 - ZŠ Veternicova

 

Chlapci po výborných výkonoch obsadili 1. miesto a postúpili do okresného kola.

 

 

Jednota Cup - futbal - okresné kolo - 28.4.2016 - Gym. Bilíkova

 

Výsledky našej školy:

 

          skupina:

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Sokolíkova     4:1
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Pri kríži        4:2

 

          semifinále:

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Karloveská    4:2

 

       finále:

  • SŠ Tilgnerova - Gym. Bilíkova      2:1

 

Dievčatá po výborných výkonoch obsadili 1. miesto a postúpili do krajského kola.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Alexandra Rusnáková
  2. Lucia Hájková
  3. Katarína Vozárová
  4. Hana Hladíková
  5. Sára Blahová
  6. Natália Kozolková
  7. Lujza Laluhová
  8. Alica Obušeková
  9. Lucie Želízková

 

 

Futbal - mladší žiaci - Dôvera - okresné kolo - 19.4.2016 - FKM Karlova Ves

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Karloveská 61       4:1
  • SŠ Tilgnerova - G Bilíkova                   3:6
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Beňovského          8:2
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Horova                 2:5
  • SŠ Tilgnerova - G. L. Sáru                   1:3

 

Chlapci obsadili 4. miesto.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Daren Bučák
  2. Michal Herényi
  3. Filip Kitanovič
  4. Benjamín Hajaš
  5. Richard Kropáč
  6. Maximilian Marko
  7. Šimon Rexa
  8. Richard Rakovický
  9. Adam Varsányi
 

 

COCA COLA-CUP - 2. kolo - 18.4.2016 - ihrisko FKMKV - Molecova

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Bukovčana                2:1
  • SŠ Tilgnerova - SŠ J. de La Salle           2:0
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Dubova                     7:0

 

Chlapci si víťazstvom zabezpečili postup do ďalšieho kola.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Peter Čekaňák
  2. Richard Roháč
  3. Lukáš Ftáčnik
  4. Juraj Sedláček
  5. Gregor Biznár
  6. Daren Bučák
  7. Lukáš Jelínek
  8. Samuel Siekel
  9. Richard Kropáč
  10. Šimon Rexa
  11. Martin Užík
  12. Filip Kitanovič
  13. Samuel Krajčovič
  14. Michal Januška

 

 

Futbal - mladší žiaci - Dôvera - predkolo - 12.11.2015 - ZŠ Veternicova

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Karloveská 61       11:2
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Veternicova          5:0
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Majerníkova          5:2

 

Chlapci obsadili 1. miesto a s prehľadom si vybojovali postup do 1. kola.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Daren Bučák
  2. Michal Herényi
  3. Filip Kitanovič
  4. Benjamín Hajaš
  5. Richard Kropáč
  6. Maximilian Marko
  7. Šimon Rexa
  8. Adam Mikulaj
  9. Adam Varsányi

 

 

COCA COLA-CUP - 1. kolo - 5.11.2015 - ihrisko FKMKV - Molecova

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Veternicova            15:0
  • SŠ Tilgnerova - Esprit                            3:0

 

Chlapci si víťazstvom zabezpečili postup do ďalšieho kola.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Peter Čekaňák
  2. Richard Roháč
  3. Lukáš Ftáčnik
  4. Juraj Sedláček
  5. Gregor Biznár
  6. Michal Vida
  7. Lukáš Jelínek
  8. Samuel Siekel
  9. Richard Kropáč
  10. Šimon Rexa
  11. Martin Užík
  12. Filip Kitanovič
  13. Samuel Krajčovič
  14. Michal Januška

 

 

Školský rok 2014/2015

 

Jednota futbal Cup - starší žiaci - krajské kolo - 18.6.2015 - Futbalový štadión ŠK Rača

 

Umiestnenie: 4. miesto

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Juraj Sedláček
  2. Oliver Lengyel
  3. Michal Čahoj
  4. Peter Čekaňák
  5. Martin Mráz
  6. Bernard Kováčik
  7. Samuel Siekel
  8. Adam Beňo
  9. Michal Haviar
  10. Lukáš Ftáčnik

 

 

Jednota futbal Cup - staršie žiačky - krajské kolo - 17.6.2015 - ZŠ Gessayova 2

 

Umiestnenie: 3. miesto

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Ema Kirchnerová
  2. Lucia Drábeková
  3. Alexandra Rusnáková
  4. Viktória Megová
  5. Lucia Hájková
  6. Viktória Kropáčová
  7. Kristína Moravčíková
  8. Sofia Čerňáková

 

 

Futbal - mladšie žiačky - Dôvera - Majstrovstvá Slovenska - 2.-3.6.2015 - NTC Poprad    foto

 

V tomto školskom roku sa súťaže zúčastnilo viac ako 500 dievčenských družstiev z celého Slovenska.  Dievčatá dosiahli skvelý úspech keď obsadili krásne 7. miesto.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Adriana Straková
  2. Sofia Čerňáková
  3. Lucia Hájková
  4. Agáta Kalafusová
  5. Zuzana Kovalčíková
  6. Natália Kozolková
  7. Lujza Laluhová
  8. Nina Matisová
  9. Alica Obušková
  10. Kristína Moravčíková

 

 

Futbal - mladšie žiačky - Dôvera - krajské kolo - 19.5.2015 - ihrisko FKM Karlova Ves    foto

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Gessayova               4:1
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Školská                   3:0
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Veternicova            3:0
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ J. G. Tajovského    21:0

 

Dievčatá si po jednoznačných víťazstvách zabezpečili postup na školské Majstrovstvá Slovenska.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Sára Blahová
  2. Sofia Čerňáková
  3. Lucia Hájková
  4. Agáta Kalafusová
  5. Zuzana Kovalčíková
  6. Natália Kozolková
  7. Lujza Laluhová
  8. Nina Matisová
  9. Alica Obušková
  10. Kristína Moravčíková

 

 

COCA COLA-CUP - 3. kolo - 18.5.2015 - ihrisko FKMKV - Molecova

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Metodova                1:1
  • SŠ Tilgnerova - Malacky                        1:0
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ J. G. Tajovského     2:4

 

Chlapci obsadili 2. miesto a na Majstrovstvá Slovenska nepostúpili..

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Peter Čekaňák
  2. Bernard Boháčik
  3. Michal Januška
  4. Adam Beňo
  5. Richard Roháč
  6. Juraj Sedláček
  7. Tomáš Jelínek
  8. Samuel Siekel
  9. Lukáš Letenay
  10. Samuel Martiš
  11. Martin Užík
  12. Lukáš Ftáčnik

 

 

Futbal - mladšie žiačky - Dôvera - okresné kolo- 12.5.2015 - ihrisko FKM Karlova Ves

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Veternicova       9:0
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Gessayova         2:4

 

Dievčatá si víťazstvom nad ZŠ Veternicova zabezpečili postup do krajského kola. Zápas so ZŠ Gessayova sa odohral mimo súťaž nakoľko 2 prihlásené školy sa turnaja nezúčastnili.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Šarlota Biznárová
  2. Sofia Čerňáková
  3. Lucia Hájková
  4. Agáta Kalafusová
  5. Zuzana Kovalčíková
  6. Natália Kozolková
  7. Lujza Laluhová
  8. Nina Matisová
  9. Alica Obušková
  10. Margaréta Malovcová

 

 

Jednota futbal Cup - staršie žiačky - okresné kolo - 7.5.2015 - ZŠ Veternicova

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - Gym. Bilíkova                   2:1
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Malokarpatské nám.  10:1
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Pri kríži                      8:1

 

Dievčatá po výborných výkonoch obsadili 1. miesto a postúpili do krajského kola.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Ema Kirchnerová
  2. Lucia Drábeková
  3. Alexandra Rusnáková
  4. Sára Blahová
  5. Lucia Hájková
  6. Kristína Včelková
  7. Viktória Kropáčová
  8. Dominika Ivaničová
  9. Katarína Kučerová
  10. Petra Sílešová

 

 

McDonald's Cup - krajské kolo - 4.5.2015 - ihrisko ŠKP Dúbravka

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Černyševského  0:4
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Dubová              8:3
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Svätý Jur         3:7

 

Chlapci obsadili 3. miesto v skupine. V zápase o umiestnenie prehrali so ZŠ Lozorno po penaltovom rozstrele 1:2 a obsadili konečné 6. miesto.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Tomáš Januška
  2. Jakub Fraňo
  3. Lukáš Klečka
  4. Maximilián Marko
  5. Juraj Mesároš
  6. Patrik Škereň
  7. Dominik Vida
  8. Juraj Vrbik
  9. Kristína Moravčíková

 

 

Futbal - mladší žiaci - Dôvera - okresné kolo- 30.4.2015 - ihrisko FKM Karlova Ves

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - Gym. L. Sáru               2:4
  • SŠ Tilgnerova - Malokarpatské nám.    3:0
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Karloveská 32       3:4
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Pri kríži                 3:1
  • SŠ Tilgnerova - Gym. Bilíkova               8:1

 

Chlapci obsadili 3. miesto.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Peter Čekaňák
  2. Lukáš Jelínek
  3. Michal Januška
  4. Samuel Krajčovič
  5. Richard Kropáč
  6. Filip Kitanovič
  7. Šimon Rexa
  8. Richard Roháč
  9. Adam Varsanyi

 

 

Jednota futbal Cup - starší žiaci - okresné kolo - 29.4.2015 - Gymnázium Bilíkova

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - Gym. Bilíkova                   11:3
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ F. Assisi                    10:1
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Malokarpatské nám.    8:1

 

Chlapci po výborných výkonoch obsadili 1. miesto a postúpili do krajského kola.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Juraj Sedláček
  2. Oliver Lengyel
  3. Michal Čahoj
  4. Lukáš Letenay
  5. Martin Mráz
  6. Timotej Uhrín
  7. Samuel Siekel
  8. Adam Beňo
  9. Samuel Martiš

 

 

Jednota futbal Cup - starší žiaci - lokalita - 24.4.2015 - ZŠ Veternicova

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - Karloveská 61      11:3
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ F. Assisi         7:6
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Veternicova   17:1

 

Chlapci po výborných výkonoch obsadili 1. miesto a postúpili do okresného kola.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Juraj Sedláček
  2. Oliver Lengyel
  3. Michal Čahoj
  4. Lukáš Letenay
  5. Martin Hronček
  6. Tomáš Jelínek
  7. Samuel Siekel
  8. Adam Beňo
  9. Martin Užík
  10. Timotej Uhrín

 

 

McDonald's Cup - obvodné kolo - 20.4.2015 - ihrisko FKM Karloveská 3

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - Malokarpatské nám. 5:3
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Horova 4:1
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Karloveská 32 3:2

 

Chlapci obsadili 1. miesto a s prehľadom si vybojovali postup do krajského kola.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Tomáš Januška
  2. Jakub Fraňo
  3. Lukáš Klečka
  4. Maximilián Marko
  5. Ema Molčanová
  6. Juraj Mesároš
  7. Patrik Škereň
  8. Dominik Vida
  9. Juraj Vrbik
  10. Kristína Moravčíková

 

 

COCA COLA-CUP - 2. kolo - 14.4.2015 - ihrisko FKMKV - Molecova

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Tupolevova 3:0
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Dunajská Lužná 7:3

 

Chlapci si víťazstvom zabezpečili postup do 3. kola.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Peter Čekaňák
  2. Bernard Boháčik
  3. Michal Haviar
  4. Adam Beňo
  5. Martin Hronček
  6. Juraj Sedláček
  7. Tomáš Jelínek
  8. Samuel Siekel
  9. Lukáš Letenay
  10. Samuel Martiš
  11. Martin Užík
  12. Timotej Uhrín

 

McDonald's Cup - lokalita - 20.3.2015 - ZŠ Veternicova

 

Výsledky našej školy:

 

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Veternicova 8:1
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Majerníkova 9:0
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Karloveská 32 6:5
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Karloveská 61 7:4

 

Chlapci obsadili 1. miesto a s prehľadom si vybojovali postup do obv. kola.

 

Našu školu reprezentovali:

  1. Tomáš Januška
  2. Jakub Fraňo
  3. Lukáš Klečka
  4. Maximilián Marko
  5. Dávid Matuška
  6. Juraj Mesároš
  7. Patrik Škereň
  8. Dominik Vida
  9. Juraj Vrbik
  10. Kristína Moravčíková

 

Futbal - mladší žiaci - Dôvera - predkolo - 6.11.2014 - ZŠ P. Horova

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Hargašova 11:2
  • SŠ Tilgnerova - Malokarpatské nám. 3:0
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Horova 6:1

 

Chlapci obsadili 1. miesto a s prehľadom si vybojovali postup do 1. kola.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Peter Čekaňák
  2. Ewan Jankovych
  3. Michal Januška
  4. Samuel Krajčovič
  5. Richard Kropáč
  6. Martin Mišovič
  7. Šimon Rexa
  8. Richard Roháč
  9. Adam Varsanyi

 

 

COCA COLA-CUP - 1. kolo - 22.10.2014 - ihrisko FKMKV - Molecova

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Mudroňova 4:1
  • SŠ Tilgnerova - SŠ sv. Františka 2:0
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ I. Bukovčana 5:1

 

Chlapci si víťazstvom zabezpečili postup do 2. kola.

 

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Peter Čekaňák
  2. Bernard Boháčik
  3. Lukáš Ftáčnik
  4. Adam Beňo
  5. Martin Hronček
  6. Michal Vida
  7. Tomáš Jelínek
  8. Samuel Siekel
  9. Lukáš Letenay
  10. Matej Čupka
  11. Martin Užík
  12. Timotej Uhrín
  13. Michal Čahoj

 

 

Školský rok 2013/2014

 

Jednota futbal Cup - malý futbal žiakov ZŠ - Celoštátne kolo - 19.6. - 20.6.2014 - Trnava (Kalokagatia 2014 - Medzinárodná olympiáda detí a mládeže)    foto

 

Zúčastnené družstvá:

  • SŠ Tilgnerova 14, Bratislava
  • ZŠ K. Mahra, Trnava
  • ZŠ Štúrova 18, Myjava
  • ZŠ Tulipánova, Nitra
  • ZŠ E. M. Šoltésovej, Krupina
  • ZŠ s MŠ Zuberec
  • ZŠ Okružná 17, Michalovce
  • ZŠ Mlynská, Stropkov

 

 

Našu školu reprezentovali:

  1. Martin Hronček
  2. Richard Mišek
  3. Adam Beňo
  4. Lukáš Letenay
  5. Juraj Sedláček
  6. Adam Síth
  7. Samuel Sládeček
  8. Martin Užík

 

Naši žiaci obsadili konečné 7. miesto.    foto

 

Futbal - mladší žiaci - obvodné kolo - 25.4.2014 - ihrisko ŠKP Dúbravka

 

Výsledky našej školy:

 

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Karloveská 61                2:4
  • SŠ Tilgnerova - Gym. L. Sáru                       5:0
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Bukovčana                     1:4
  • SŠ Tilgnerova - Gym. Bilíkova                      7:0
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Malokarpatské nám. 1    9:2

 

Konečné 3. miesto bolo veľkým sklamaním. Úlohu veľkého favorita sme nezvládli.   

 

Našu školu reprezentovali:

  1. Martin Užík
  2. Timotej Uhrín
  3. Samuel Siekel
  4. Lukáš Letenay
  5. Michal Haviar
  6. Juraj Sedláček
  7. Peter Čekaňák
  8. Matej Čupka
  9. Lukáš Ftáčnik

 

COCA-COLA ŠKOLSKÝ POHÁR - 2. kolo - 14.4.2014 - ihrisko FKM Karlova Ves

 

Zúčastnené družstvá:

  • ZŠ Pankúchova
  • ZŠ Mudroňova 83
  • ZŠ P. Horova 16
  • SŠ Tilgnerova

 

Výsledky našej školy:

 

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Mudroňova 83    1:1
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Pankúchova        3:1
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ P. Horova 16     18:1

 

Našu školu reprezentovali:

  1. Adam Síth - kapitán
  2. Samuel Sládeček
  3. Samuel Livora
  4. Martin Hronček
  5. Michal Haviar
  6. Samuel Martiš
  7. Tomáš Jelínek
  8. Gregor Biznár
  9. Juraj Sedláček
  10. Lukáš Letenay
  11. Martin Užík
  12. Timotej Uhrín
  13. Adam Beňo
  14. Matúš Zupka
  15. Martin Čupka

 

Chlapci po výborných výkonoch obsadili 1. miesto a postúpili už do tretieho kola. Naším najlepším hráčom bol Samuel Livora, ktorý dal 15 gólov.

 

McDonald's Cup - obvodné kolo - 9.4.2014 - ihrisko FKM Karlova Ves

 

Zúčastnené družstvá:

  • ZŠ Veternicová
  • ZŠ P. Horova
  • ZŠ Malokarpatské nám.
  • SŠ Tilgnerova

 

Výsledky našej školy:

 

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Veternicova                9:O
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Malokarpatské nám.    7:3
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ P. Horova                    3:3

 

Kedže spolu so školou P. Horova sme mali rovnaký počet bodov, rozhodovalo skóre, ktoré sme žiaľ mali horšie a tak sme skončili na 2. mieste. Najlepším strelcom celého turnaja sa stal náš Martin Mišovič.

Našu školu reprezentovali:

  1. Juraj Vrbik
  2. Maximilian Marko
  3. Martin Mišovič
  4. Michal Herényi
  5. Vladimír Lichvár
  6. Zdenko Majdlen
  7. Šimon Černý
  8. Sofia Čerňáková
  9. Richard Rakovický

 

 

McDonald's Cup - lokalita -  - ZŠ Veternicova

 

Zúčastnené družstvá:

  • ZŠ Veternicova
  • ZŠ Nejedlého
  • SŠ Tilgnerova

 

Výsledky našej školy:

 

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Veternicova 11:4
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Nejedlého 10:2

 

Chlapci zvíťazili a postúpili do obvodného kola (9.4.2014).

Našu školu reprezentovali:

  1. Juraj Vrbik
  2. Maximilian Marko
  3. Martin Mišovič
  4. Michal Herényi
  5. Vladimír Lichvár
  6. Zdenko Majdlen
  7. Šimon Černý
  8. Juraj Mesároš
  9. Sofia Čerňáková
  10. Richard Rakovický

 

 

ŠKOLSKÝ POHÁR - 1. kolo - 25.10.2013 - ZŠ Veternicova         foto

 

Zúčastnené družstvá:

  • Gym. L. Sáru
  • ZŠ A. Dubčeka
  • ZŠ Veternicova
  • SŠ Tilgnerova

 

Výsledky našej školy:

 

  • SŠ Tilgnerova - Gym. L. Sáru 3:2
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Dubčeka 7:5
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Veternicova 9:2

 

Naše družstvo obsadilo 1. miesto a postúpilo do 2. kola.

Našu školu reprezentovali:

  1. Peter Hašto - brankár
  2. Juraj Sedláček - kapitán
  3. Lukáš Letenay
  4. Timotej Uhrín
  5. Samuel Siekel
  6. Peter Čekaňák
  7. Maximilián Max
  8. Samuel Krajčovič
  9. Maťo Čupka
  10. Maťo Užík

 

 

COCA COLA-CUP - 1. kolo - 18.10.2013 - ihrisko FKMKV - Molecova

 

Zúčastnené družstvá:

  • ZŠ Veternicová
  • ZŠ sv. Františka
  • SŠ Tilgnerova 14

 

Výsledky našej školy:

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Veternicova 17:0
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ sv. Františka 9:0

 

Naše družstvo postúpilo z prvého miesta do druhého kola. Najlepším strelcom turnaja sa stal náš hráč Samuel Livora.

Našu školu reprezentovali:

 

  1. Adam Síth
  2. Samuel Sládeček
  3. Samuel Livora - kapitán
  4. Martin Hronček – brankár
  5. Michal Čahoj
  6. Samuel Martiš
  7. Tomáš Jelínek
  8. Gregor Biznár
  9. Juraj Sedláček
  10. Lukáš Letenay
  11. Martin Užík
  12. Timotej Uhrín
  13. Adam Beňo
  14. Matúš Zupka

 

 

Vedúci družstva: Mgr. Slávka Vaneková