Hlavná stránka O škole Školský e-mail Preukaz ISIC/Euro<26 ELearning Zmluvy, faktúry Verejné obstarávanie 2% dane Kontakt Pracovné ponuky Verzia pre mobily
Navigácia

Školský rok 2015/2016

 

Krajské kolo vo florbale dievčat - stredné školy

 

Miesto : SOU Rybničná

Deň : 10.3.2016 – skupinová fáza – postup do finále

Deň : 31.3.2016 – finálová časť – 4.miesto

 

Našu školu reprezentovali:       Júlia Čahojová

                              Lucia Drábeková

                              Gözde Gedik

                                                     Alexandra Rusnáková

                                                     Petra Sílešová

                              Emma Kirchner

                              Katarína Vozárová

                              Hana Hladíková

                              Kristína Včelková

 

 

Florbal - starší žiaci

 

Lokalita:  Miesto: ZŠ A. Dubčeka

            Deň: 3. 12. 2015

                 Umiestnenie: 1. miesto - postup do okr. kola

 

Okr. kolo: Miesto: ZŠ Horova

            Deň: 8. 12. 2015

            Umiestnenie: 3. miesto

 

Našu školu reprezentovali: 1. Patrik Učeň

                                             2. Gregor Biznár

                                             3. Dávid Haramia

                                             4. Lukáš Klečka

                                             5. Jakub Král

                                             6. Samuel Siekel

                                             7. Jakub Madunický

                                             8. Richard Mestický

                                             9. Martin Sivák

 

Oxdog florbal cup 2015 - najml. žiaci   foto

 

Lokalita:  Miesto: ZŠ A. Dubčeka

            Deň: 22. 10. 2015

                  Umiestnenie: 1. miesto - postup do okr. kola

 

Okr. kolo: Miesto: ZŠ Horova

             Deň: 26. 10. 2015

             Umiestnenie: 1. miesto - postup do krajsk. kola

 

Kraj. kolo: Miesto: Stupava

                   Deň: 17. 11. 2015

                   Umiestnenie: 2. miesto

 

Našu školu reprezentovali: 1. Daniel Jáger

                                             2. Martin Dedík

                                             3. Matúš Tibenský

                                             4. Adam Balenčin

                                             5. Filip Mislovič

                                             6. Samuel Torma

                                             7. Samuel Švenda

                                             8. Samuel John

                                             9. Michal Janík

                                             10. Jakub Ďurkovský

                                             11. Viktor Korpa

 

 

Školský rok 2014/2015

 

Obvodné kolo vo florbale dievčat - 27. 3. 2015 - ZŠ Majerníkova

 

Výsledky:   SŠ Tilgnerova - ZŠ Veternicova 2:0

              SŠ Tilgnerova - Lamač 0:1

              SŠ Tilgnerova - ZŠ Horova 1:0

 

Dievčatá obsadili v skupine 2. miesto a v zápase o 3. miesto sa stretli s dievčatami zo ZŠ Majerníkova. Po víťazstve 1:0 obsadili konečné 3. miesto.

 

Našu školu reprezentovali:

  1. Natália Horváthová
  2. Dominika Ivaničová
  3. Katarína Kučerová
  4. Petra Sílešová
  5. Viktória Kropáčová
  6. Viktória Megová
  7. Alexandra Rusnáková
  8. Kristína Včelková

 

Florbal - starší žiaci - obvodné kolo - 26.3.2015 - ZŠ A. Dubčeka

 

Výsledky našej školy:

 

  • SŠ Tilgnerova - Súkromná škola Esprit 0:1
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Beňovského 3:0
  • SŠ Tilgnerova - Záh. Bystrica 1:2

 

V skupine sme obsadili 3. miesto a do semifinále sme nepostúpili.

 

Našu školu reprezentovali:

  1. Jakub Král
  2. Jozef Just
  3. Adam Beňo
  4. Lukáš Letenay
  5. Michal Haviar
  6. Jakub Madunický
  7. Samuel Siekel
  8. Lukáš Klečka
  9. Andrej Stehlík

 

Florbal - starší žiaci - lokalita - 18.2.2015 - ZŠ A. Dubčeka

 

Výsledky našej školy:

 

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Veternicova 2:0
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ A. Dubčeka 4:0   -   postup do semifinále

 

  • semifinále - SŠ Tilgnerova - Súkromná škola Esprit 2:1 po sam. nájazdoch

 

  • finále - SŠ Tilgnerova - ZŠ Karloveská 61 5:2

 

Našu školu reprezentovali:

  1. Jakub Král
  2. Jozef Just
  3. Adam Beňo
  4. Lukáš Letenay
  5. Michal Haviar
  6. Tomáš Jelínek
  7. Samuel Siekel
  8. Gregor Biznár
  9. Andrej Stehlík

 

Okresné kolo vo florbale chlapcov - stredné školy - 18. 12. 2014 - SOU J. Jonáša

 

Výsledky: SŠ Tilgnerova - SOU J. Jonáša             2:0

                SŠ Tilgnerova - Gymnázium Bilíkova       2:4

 

V skupine sme obsadili 2. miesto a nepostúpili do finálových bojov.

 

Našu školu reprezentovali:

  1. Dávid Žigo
  2. Martin Zribko
  3. Filip Pavlove
  4. Tomáš Taraba
  5. Eduard Korpa
  6. Richard Badalík
  7. Nicolas Polyak
  8. Juraj Karásek

 

Obvodné kolo vo florbale dievčat - 10. 12. 2014 - SOU J. Jonáša

 

Výsledky: SŠ Tilgnerova - SŠ sv. Františka Malacky       4:1

                SŠ Tilgnerova - Gymnázium Malacky               1:2

 

V skupine sme obsadili 2. miesto.    

 

V zápase o 3.- 4. miesto: SŠ Tilgnerova – Gymnázium L. Sáru: 7:4

 

Našu školu reprezentovali: Júlia Čahojová

                             Lucia Drábeková

                             Gözde Gedik

                             Rebecca Máľachová

                             Dominika Tóthová

                             Kristína Kopáčiková

                             Jana Brucknerová

                            

Školský rok 2013/2014

 

Krajské kolo vo florbale dievčat - staršie žiačky - 28. 4. 2014 - SŠ sv. Vincenta de Paul

 

Výsledky:   SŠ Tilgnerova - ZŠ Dudova              2:2

                SŠ Tilgnerova - SŠ sv. Vincenta       0:4

                SŠ Tilgnerova - ZŠ Metodova          3:0

 

Našu školu reprezentovali: Natália Horváthová

                              Gözde Gedik

                              Lucia Drábeková

                              Zuzana Rusnáková

                              Alexandra Rusnáková

                              Lucia Hájková

                              Emma Kirchnerová

                              Katarína Kučerová

 

Dievčatá po bojovných výkonoch obsadili konečné 2. miesto.

 

Florbal - starší žiaci - krajské kolo - 25.4.2014 - Stupava

 

Našu školu reprezentovali:

  1. Samuel Livora
  2. Lukáš Vozár
  3. Matúš Miglierini
  4. Daniel Máľach
  5. Milan Herich
  6. Tomáš Jelínek
  7. Dominik Kovačovský
  8. Richard Mišek
  9. Jozef Just

 

Chlapci obsadili pekné 2. miesto.

 

Florbal - mladší žiaci - obvodné kolo - 16.4.2014 - ZŠ A. Dubčeka

 

Zúčastnené družstvá:

  • Záhorská Bystrica
  • Súkromná škola Esprit
  • ZŠ Beňovského
  • SŠ Tilgnerova

 

Výsledky našej školy:

 

  • SŠ Tilgnerova - Záhorská Bystrica         1:4
  • SŠ Tilgnerova - Súkromná škola Esprit   2:1
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Beňovského             1:2

 

Chlapci obsadili v skupine 3. miesto a nepostúpili do semifinále.   

 

Našu školu reprezentovali:

  1. Matej Čupka
  2. Lukáš Klečka
  3. Pavol Durmis
  4. Lukáš Letenay
  5. Michal Haviar
  6. Juraj Sedláček
  7. Martin Užík

 

 

Okresné kolo vo florbale dievčat - staršie žiačky - 10. 4. 2014 - ZŠ Horova

 

Výsledky:   SŠ Tilgnerova - ZŠ Horova               0:0

                SŠ Tilgnerova - ZŠ Karloveská 61      4:0

                SŠ Tilgnerova - Lamač                     3:0

                SŠ Tilgnerova - Pri Kríži                  1:0

 

Našu školu reprezentovali: Natália Horváthová

                              Gözde Gedik

                              Lucia Drábeková

                              Zuzana Rusnáková

                              Alexandra Rusnáková

                              Lucia Hájková

                              Emma Kirchnerová

                              Katarína Kučerová

 

Dievčatá po bojovných výkonoch obsadili konečné 1. miesto a postúpili do krajského kola.

 

Florbal - starší žiaci - lokalita -  - ZŠ Karloveská 61

 

Zúčastnené družstvá:

  • ZŠ Karloveská 61
  • Súkromná škola Esprit
  • ZŠ sv. Františka
  • ZŠ Veternicova
  • ZŠ A. Dubčeka
  • SŠ Tilgnerova

 

Výsledky našej školy:

 

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Karloveská 61 3:0
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ A. Dubčeka 4:0   -   postup do semifinále

 

  • semifinále - SŠ Tilgnerova - Súkromná škola Esprit 2:1   -   postup do finále

 

  • finále - SŠ Tilgnerova - ZŠ Karloveská 61 1:3

 

Aj napriek prehre vo finále postúpili chlapci z druhého miesta do obvodného kola.

Našu školu reprezentovali:

  1. Samuel Livora
  2. Lukáš Vozár
  3. Juraj Sedláček
  4. Lukáš Letenay
  5. Michal Haviar
  6. Tomáš Jelínek
  7. Martin Durmis
  8. Richard Mišek
  9. Martin Pekarčík

 

Florbal - mladší žiaci - lokalita -  - ZŠ Karloveská 61

 

Zúčastnené družstvá:

  • ZŠ Karloveská 61
  • Súkromná škola Esprit
  • ZŠ sv. Františka
  • ZŠ Veternicova
  • Gym. L. Sáru
  • SŠ Tilgnerova

 

Výsledky našej školy:

 

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Karloveská 61 4:0
  • SŠ Tilgnerova - Súkromná škola Esprit 3:1   -   postup do semifinále

 

  • semifinále - SŠ Tilgnerova - Gym. L. Sáru 6:0   -   postup do finále

 

  • finále - SŠ Tilgnerova - ZŠ sv. Františka 2:5

 

Aj napriek prehre vo finále postúpili chlapci z druhého miesta do obvodného kola.

Našu školu reprezentovali:

  1. Peter Hašto
  2. Lukáš Klečka
  3. Matúš Klečka
  4. Lukáš Letenay
  5. Michal Haviar
  6. Juraj Sedláček
  7. Pavol Durmis
  8. Matej Čupka

 

Obvodné kolo vo florbale dievčat - stredné školy - 3. 12. 2013 - SOUS J. Jonáša

 

Výsledky: SŠ Tilgnerova - G. L. Sáru           2:3

              SŠ Tilgnerova - Mokrohájska        2:1

              SŠ Tilgnerova - Bullova               4:2

 

Našu školu reprezentovali: Petra Prokešová - brankárka

                              Gözde Gedik - kapitánka

                              Petra Parkániová

                              Andrea Gašperanová

                              Kristína Kopáčiková

                              Rebeka Jakabovičová

                              Dominika Tóthová

                              Rebeka Maľachová

 

Dievčatá po bojovných výkonoch obsadili konečné 2. miesto. Najlepšou strelkyňou nášho družstva bola Gözde Gedik so šiestimi gólmi.

 

Ved. družstva: Mgr. Slávka Vaneková