Hlavná stránka O škole GDPR Školský e-mail ISIC/Euro<26 ELearning Zmluvy, faktúry Verejné obstarávanie 2% dane Kontakt Pracovné ponuky Verzia pre mobily
Navigácia

Školský rok 2017/2018

 

Okresné kolo v basketbale chlapcov SŠ - 7. 2. 2018 - SŠE Adlerova

 

Našu školu reprezentovali:      Beňuš Jaroslav

                              Dudák Daniel

                              Jelínek Tomáš

                              Livora Samuel

                              Kadúch Filip

                              Zribko Martin

                              Zjavka Adam

                              Šimkovic Juraj

                              Štibraný Martin

 

Konečné umiestnenie: 2. miesto

 

Basketbal chlapci ZŠ - lokalita - 25. 10. 2017 - SŠ sv. Františka z Assisi

 

Našu školu reprezentovali:   Jelínek Lukáš

                            Mikulaj Adam

                            Pipíška Theodor

                            Kitanovič Filip

                            Spevák Kristián

                            Varsányi Adam

                            Krnčok Jakub

                             

Umiestnenie: 2. miesto

 

 

Školský rok 2014/2015

 

Krajské kolo v basketbale chlapcov ZŠ - 10. 12. 2014 - Gym. Hubeného 23

 

Našu školu reprezentovali:   Matej Bagar

                              Martin Štibraný

                              Jaroslav Beňuš

                              Filip Kadúch

                              Michal Vida

                              Ján Kato

                              Lukáš Cipko

                              Róbert Pohanka

                              Samuel Jankovych

                                                 Viktor Filčík

 

Umiestnenie: 1. miesto

 

Obvodné kolo v basketbale chlapcov ZŠ - 20. 11. 2014 - ZŠ Pavla Horova

 

Našu školu reprezentovali:   Matej Bagar

                              Martin Štibraný

                              Jaroslav Beňuš

                              Filip Kadúch

                              Michal Vida

                              Ján Kato

                              Lukáš Cipko

                              Róbert Pohanka

                              Samuel Jankovych

                                                 Viktor Filčík

 

Umiestnenie: 1. miesto

 

 

Školský rok 2013/2014

 

Krajské kolo v basketbale chlapcov ZŠ - 22. 5. 2014 - Gym. Hubeného 23

 

Našu školu reprezentovali:   Matej Bagar

                              Martin Štibraný

                              Daniel Dudák

                              Filip Kadúch

                              Michal Vida

                              Juraj Kakaš

                              Lukáš Cipko

                              Róbert Pohanka

                              Samuel Jankovych

 

Umiestnenie: 2. miesto

 

Obvodné kolo v basketbale chlapcov ZŠ - 19. 3. 2014 - ZŠ Pavla Horova

 

Našu školu reprezentovali:   Matej Bagar

                              Martin Štibraný

                              Daniel Dudák

                              Filip Kadúch

                              Michal Vida

                              Juraj Kakaš

                              Lukáš Cipko

                              Róbert Pohanka

                              Samuel Jankovych

 

Umiestnenie: 1. miesto

 

Ved. družstva : Mgr. Marta Woletzová