Hlavná stránka O škole Školský e-mail Preukaz ISIC/Euro<26 ELearning Zmluvy, faktúry Verejné obstarávanie 2% dane Kontakt Pracovné ponuky Verzia pre mobily
Navigácia

Školský rok 2015/2016

 

HĽADÁME NOVÝCH OLYMPIONIKOV - KRAJSKÉ KOLO - 16.6.2016 - MLADÁ GARDA

 

1000 m žiaci (36 pretekárov):    
         
1.miesto REXA Šimon   3:23,61 min.
2.miesto RUFFÍNI Róbert   3:24,27 min.
4.miesto SOJKA Viliam   3:27,95 min.
         
         
600 m žiačky (30 pretekárok):    
         
6.miesto MESTICKÁ Tatiana   1:57,34 min.
8.miesto OBUŠEKOVÁ Alica   2:00,34 min.
         
         
4X60 m žiaci      
         
2.miesto Rexa - Krnčok - Sojka - Ruffíni 35,06 sek.
         
         
         
         
  Krajčovičová - Obušeková -    36,39 sek.
  Smiešková - Mestická    
         
         
Súťaž družstiev:      
         
1.miesto SŠ Tilgnerova, Bratislava    
         
Pretekov sa zúčastnilo 21 škôl.      

 

 

ŠKOLSKÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V ATLETIKE SŠ - 2.6.2016 - BANSKÁ BYSTRICA

 

2. miesto

BUTKOVSKÁ Simona skok do výšky 165 cm

 

 

Obvodné kolo v atletike ZŠ - 18.5.2016

 

1. miesto: Blahová Sára 60 m 9,11 s
  Madarásová Magdaléna 300 m 48,80 s
  Smiešková Ema skok do výšky 141 cm
  Smiešková Ema skok do diaľky 390 cm
  Rusnáková Alexandra vrh guľou 8,48 m
  Kvasňovská Kristína 800 m 2:48,65 min.
    Blahová 4x60 m 36,09 s
    Madarásová
    Rusnáková
    Kvasňovská
  Čizmazia Erik 60 m 7,86 s
  Čizmazia Erik 300 m 41,12 s
  Beťko Bruno 1000 m 3:15,79 min.
  Čiljak Martin skok do výšky 155 cm
    Čiljak 4x60 m 33,42 s
    Hajdúčik
    Mestický
    Čizmazia
         
         
2.miesto Kvasňovská Kristína 60 m 9,12 s
  Mestická Tatiana 800 m 2:55,64 min.
  Vozárová Katarína skok do diaľky 390 cm
    Smiešková 4x60 m 36,97 s
    Mestická
    Vybíralová
    Vozárová
  Hajdúčik Roman skok do diaľky 502 cm
  Boďa Tomáš skok do výšky 150 cm
         
         
3. miesto Rusnáková Alexandra 60 m 9,15 s
  Vybíralová Lenka 300 m 51,46 s
  Vybíralová Lenka skok do výšky 120 cm
    Boďa 4x60 m 34,31 s
    Ruffíni
    Rexa
    Beťko
         
         
4.miesto Blahová Sára 300 m 52,35 s
  Vozárová Katarína skok do výšky 120 cm
  Martincová Ema skok do diaľky 366 cm
  Kalafusová Agáta hod kriketkou 42,70 m
  Kalafusová Agáta vrh guľou 7,69 m
  Hajdúčik Roman 60 m 8,25 s
  Ruffíni Robert skok do výšky 140 cm
         
         
5.miesto Martincová Ema hod kriketkou 42,60 m
  Mestický Richard 60 m 8,49 s
  Rexa Šimon 1000 m 3:28,98 min.
  Čiljak Martin hod kriketkou 58,80 m
  Uhrín Timotej vrh guľou 9,95 m
         
         
7.miesto Boďa Tomáš 300 m 46,21 s
         
         
8.miesto Vozár Riccardo hod kriketkou 53,70 m
         
         
         
  Lohyňová Natália skok do výšky 125 cm
  Obušeková Alica skok do diaľky 378 cm
  Obušeková Alica hod kriketkou 41,20 m

 

PORADIE DRUŽSTIEV        
             
dievčatá: body   chlapci: body
             
1. Tilgnerova 681   1. Tilgnerova 671
2. Majerníkova 475   2. Karloveská 61 634
3. Beňovského 433   3. Majerníkova 541
4. Bukovčana 390   4. Bukovčana 523
5. Karloveská 61 356   5. Sokolíkova 452
5. Sokolíkova 316   6. Malokarpatské 404
7. Bilíkova 191   7. Beňovského 375
8. Malokarpatské 165   8. Horova 244
9. Horova 83   9. Bilíkova 170

 

 

Krajské kolo v atletike SŠ - 12.5.2016 - Mladá Garda

 

1.miesto BUTKOVSKÁ Simona skok do výšky 162 cm
         
2.miesto BUTKOVSKÁ Simona skok do diaľky 511 cm
  ZJAVKA Adam hod oštepom 24,91 m
  ZJAVKA Adam skok do výšky 160 cm
         
3.miesto DRÁBEKOVÁ Lucia vrh guľou 9,98 m
  BEŇUŠ Jaroslav vrh guľou 11,41 m
  BEŇUŠ Jaroslav hod oštepom 24,14 m
  ČAHOJ Michal 800 m 2:33,80 min.
    BENICKÝ 4X100 m 55,18 s
    TOTKA
    ZJAVKA
    ZRIBKO
         
         
4.miesto TOTKA Michal 400 m 61,09 s
  BENICKÝ Samuel hod oštepom 22,02 m
5.miesto BENICKÝ Samuel 100 m 12,86 s
6.miesto KIRCHNER Ema vrh guľou 8,92 m
7.miesto WADINGEROVÁ Lucia 100 m 14,13 s
8.miesto ZRIBKO Martin vrh guľou 8,81 m
  VČELKOVÁ Kristína vrh guľou 8,34 m
         
         
  ŠPALKOVÁ Katarína vrh guľou 8,16 m
  JURICOVÁ Andrea vrh guľou 7,71 m
  KIRCHNER Ema 100 m 15,56 s
 

 

CENA DEKANA FTVŠ UK - 23.9.2015 - LAFRANCONI     foto

 

60 m žiaci   výkon  
1. Uhrín Timotej 7, 98  
5. Hajdúčik Roman 13, 55  
       
60 m žiačky      
1. Blahová Sára 9, 05  
2.  Prokopová Nicola 9, 37  
       
600 m žiaci      
3. Zjavka Adam  01:51, 80  
5. Januška Michal  01:59, 06  
       
600 m žiačky      
1. Kvasňoská Kristína  01:59, 23  
3. Madarásová Magdaléna  02:06, 82  
       
výška žiaci      
1. Čizmazia Erik 145 cm  
3. Ruffíni Robert 135 cm  
       
výška žiačky      
2. Smiešková Ema 135 cm  
4. Lohyňová Natália 120 cm  
       
diaľka žiaci      
1. Jelínek Filip 518 cm  
4. Hronček Adam 477 cm  
       
diaľka žiačky      
2. Obušeková Alica 387 cm  
5. Gombkoto Ester 297 cm  
       
guľa žiaci 4 kg      
1. Beňuš Jaroslav 12,29 m školský rekord
5. Laššan Matej 8,36 m  
       
guľa žiačky 3 kg      
2. Kalafusová Agáta 8, 03 m  
3. Rusnáková Alexandra 7, 97 m  
       
štafeta 4x60m      
1. Uhrín, Vida 31, 02 s školský rekord
  Čizmazia,Jelínek    
       
štafeta 4x60m      
1. Blahová, Kvasňoská 34, 98 s  
  Smiešková, Prokopová    
3. Madarásová, Rusnáková 37, 15 s  
  Lohyňová, Obušeková    
       
       
Poradie škôl       
1. SŠ Tilgnerova A    
2. ZŠ Fándlyho, Pezinok    
3. ZŠ Podzáhradná     
4. SŠ Tilgnerova B    
5. ZŠ Vazovova    
       
Poradie žiaci      
1. SŠ Tilgnerova A    
2. ZŠ Fándlyho, Pezinok    
3. ZŠ Podzáhradná 51    
4. ZŠ Vazovova    
5. SŠ Tilgnerova B    
       
Poradie žiačky      
1. SŠ Tilgnerova A    
2. ZŠ Fándlyho, Pezinok    
3. SŠ Tilgnerova B    
4. ZŠ Vazovova    
5. ZŠ Podzáhradná    

 

 

Školský rok 2014/2015

 

HĽADÁME NOVÝCH OLYMPIONIKOV - KRAJSKÉ KOLO - 26.6.2015 - MLADÁ GARDA foto

 

60 m žiačky:    
       
1.miesto BLAHOVÁ Sára 8,80 s
       
600 m žiačky:    
       
1.miesto BLAHOVÁ Sára 2:02,91 min.
2.miesto LOHYŇOVÁ Natália 2:04,83 min.
3.miesto OBUŠEKOVÁ Alica 2:06,63 min.
       
60 m žiaci:    
       
3.miesto HAJDÚČIK Roman 8,70 s
4.miesto MESTICKÝ Richard 8,78 s
       
1000 m žiaci:    
       
3.miesto JANUŠKA Michal 3:24,73 min.
5.miesto REXA Šimon 3:32,79 min.
6.miesto ČEKAŇÁK Peter 3:37,03 min.
       
Súťaž družstiev:    
       
1.miesto SŠ Tilgnerova 5 bodov
2.miesto ZŠ Záhorácka Malacky 8 bodov
3.miesto ZŠ Kupeckého Pezinok 11 bodov

 

 

Krajské kolo v atletike žiactva - 4.6.2015 - Mladá Garda foto

 

1. miesto: DRÁBEKOVÁ Lucia vrh guľou 9,64 m
        postup na M SR
         
2. miesto: KVASŇOVSKÁ Kristína 800 m 2:41,72 min.
         
3.miesto: MAJERNÍKOVÁ Lea skok do diaľky 462 cm
  MAJERNÍKOVÁ Lea skok do výšky 140 cm
         
  IVANIČOVÁ Dominika 4x60 m 34,10 s
  DRÁBEKOVÁ Lucia
  MAJERNÍKOVÁ Lea
  BLAHOVÁ Sára
         
finálové umiestnenia:      
         
4.miesto: BEŇUŠ Jaroslav vrh guľou 11,51 m
  MRÁZ Martin 1000 m 2:57,65 min.
         
5.miesto: SEDLÁČEK Juraj skok do diaľky 520 cm
  BLAHOVÁ Sára 300 m 47,71 s
         
  LETENAY Lukáš 4x60 m 32,36 s
  SEDLÁČEK Juraj
  ZJAVKA Adam
  UHRÍN Timotej
         
6.miesto: UHRÍN Timotej 60 m 7,79 s
  UHRÍN Timotej 300 m 41,19 s
  IVANIČOVÁ Dominika 60 m 8,69 s
  WALTEROVÁ Jana 800 m 2:47,04 min.
         
7.miesto: BLAHOVÁ Sára 60 m 8,77 s
         
8.miesto: LETENAY Lukáš 1000 m 3:08,01 min.
  VČELKOVÁ Kristína hod kriketkou 43,86 m

 

KONEČNÉ PORADIE ŠKÔL:
   
DIEVČATÁ:   
   
1. ZŠ Záhorácka Malacky 837 bodov
2. ZŠ Fándlyho Pezinok 802
3. SŠ Tilgnerova 794
4. ZŠ Tajovského Senec 738
5. ZŠ Tbiliská 630
6. ZŠ Dudova 567
   
CHLAPCI:  
   
1. ZŠ Záhorácka Malacky 875 bodov
2. ZŠ Pankúchova 831
3. ZŠ Tajovského Senec 795
4. SŠ Tilgnerova 745
5. ZŠ Tbiliská 734
6. ZŠ Vajanského 723
7. ZŠ Mudroňova 553

 

 

Obvodné kolo v atletike ZŠ - 20.5.2015 - LAFRANCONI   foto

 

1. miesto: Ivaničová Dominika 60 m 8,79 s
  Blahová Sára 300 m 48,04 s
  Majerníková Lea skok do výšky 135 cm
  Majerníková Lea skok do diaľky 445 cm
  Drábeková Lucia vrh guľou 945 cm
  Walterová  Lucia 800 m 2:43,56 min.
         
  Ivaničová Dominika 4x60 m 34,75 s
  Drábeková Lucia
  Majerníková Lea
  Blahová Sára
         
  Mráz Martin 1000 m 3:00,55 min.
  Čizmazia Erik skok do výšky 155 cm
  Beňuš Jaroslav vrh guľou 12,28 m
         
  Sedláček Juraj 4x60 m 31,44 s
  Vida Michal
  Jelínek Tomáš
  Čizmazia Erik
         
         
2.miesto Blahová Sára 60 m 8,93 s
  Kvasňovská Kristína 800 m 2:44,04 min.
  Wadingerová Lucia 300 m 50,63 m
  Smiešková Ema skok do výšky 130 cm
  Čizmazia Erik 60 m 8,00 s
  Sedláček Juraj skok do diaľky 523 cm
         
         
3. miesto Jelínek Tomáš 300 m 44,17 s
         
         
4.miesto Ivaničová Dominika 300 m 52,36 s
  Wadingerová Lucia skok do diaľky 405 cm
  Gúčik Juraj 300 m 44,28 s
         
         
5.miesto Včelková  Kristína vrh guľou 760 cm
  Sedláček Juraj 1000 m 3:18,59 min.
         
         
6.miesto Drábeková Lucia 300 m 55,19 s
  Včelková  Kristína hod kriketkou 38,35 m
  Kropáčová Viktória vrh guľou 755 cm
         
         
7.miesto Jelínek Tomáš 60 m 8,16 s
  Kropáčová Viktória hod kriketkou 37,57 m
  Cipko Lukáš vrh guľou 10,02 m
  Zjavka Adam skok do diaľky 480 cm
         
         
8.miesto Boďa Tomáš skok do výšky 140 cm
  Filip Samuel vrh guľou 9,75 m
         
         
         
  Madarásová Magdaléna 300 m 50,16 s
  Lohyňová Natália skok do výšky 125 cm

 

 

PORADIE DRUŽSTIEV        
             
dievčatá: body   chlapci: body
             
1. Tilgnerova 744   1. Tilgnerova 747
2. Beňovského 495   2. Karloveská 61 630
3. Bukovčana 447   3. Beňovského 582
4. Karloveská 61 421   4. Veternicova 544
5. Sokolíkova 371   5. Bukovčana 538
5. Majerníkova 371   6. Horova 329
7. Bilíkova 236   7. Majerníkova 528
8. Malokarpatské 204   8. Sokolíkova 513
9. Horova 158   9. Bilíkova 349
10. Pri kríži 150   10. Malokarpatské 311
11. Veternicova 128   11. Pri kríži 310

 

 

Majstrovstvá školy v atletike - 13.5.2015 - LAFRANCONI   foto

 

 

ŠKOLSKÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V ATLETIKE SŠ - 6.5.2015 - TRNAVA

 

4. miesto

BUTKOVSKÁ Simona skok do výšky 156 cm
         
6. miesto Žigo Dávid 3000 m 10:12,77 min.

 

Krajské kolo v atletike SŠ - 30.4.2015 - Mladá Garda   foto

 

1.miesto ŽIGO David 3000 m 10:04,08 min.
        školský rekord
         
1.miesto BUTKOVSKÁ Simona skok do výšky 165 cm
         
2.miesto DUDÁK Daniel 4x100m 53,64 s
  ZRIBKO Martin
  ŠIMKOVIC Juraj
  KADÚCH Filip
         
3.miesto KADÚCH Filip skok do výšky 165 cm
         
         
         
4.miesto BRUCKNEROVÁ Jana 200 m 31,40 s
6.miesto BRUCKNEROVÁ Jana 100 m 14,78 s
6.miesto DUDÁK Daniel skok do výšky 140 cm
         
         
  ZRIBKO Martin vrh guľou 7,95 m
  DUDÁK Daniel 100 m 13,21 s
  ŠIMKOVIC Juraj 100 m 13,80 s
  ZRIBKO Martin 100 m 14,57 s
  ŠIMKOVIC Juraj 200 m 28,69 s

 

O POHÁR DEKANA FTVŠ UK - 24.9.2014 - LAFRANCONI     foto

 

60 m žiaci      
1. Livora Samuel 8, 12 s  
6. Siekel Samuel 9, 02 s  
       
60 m žiačky      
2.  Drábeková Lucia 9, 27 s  
6. Madarasová Magda 9, 99 s  
       
600 m žiaci      
6. Hašto Peter  01:54, 45 min.  
       
600 m žiačky      
2. Blahová Sára  02:00, 73 min.  
4. Novotná Kristína  02:06, 26 min.  
       
výška žiaci      
1. Kadúch Filip 160 cm  
       
výška žiačky      
5. Lohyňová Natália 120 cm  
6. Wodingerová Lucia 110 cm  
       
diaľka žiaci      
1. Čizmazia Erik 449 cm  
       
diaľka žiačky      
3. Majerníková Lea 410 cm  
7. Kirchnerová Ema 364 cm  
       
guľa žiaci 4 kg      
5. Filip Samuel 8, 89 m  
       
guľa žiačky 3 kg    
5. Juricová Andrea 7, 36 m  
7. Kropáčová Viktória 7, 10 m  
       
štafeta 4x60m      
1. Livora, Uhrín, 31, 28 s školský
  Kadúch, Čizmázia   rekord
       
štafeta 4x60m      
4. Blahová, Lohyňová, 36, 19 s  
Drábeková, Majerníková  
8. Madarasová, Novotná, 40, 77 s  
Wodingerová, Kirchnerová  
       
       
Celkové    Body  
poradie škôl      
      1. SŠ Tilgnerova 78  
      2. ZŠ Fándlyho,Pezinok 75  
      3. ZŠ Vazovova 63  
      4. ZŠ Kulíškova 8 58  
      5. ZŠ Podzáhradná  51  
      6. ZŠ Tupolevova 46  
      7. ZŠ Lachova 20  
       
Poradie žiaci      
1. SŠ Tilgnerova  39  
2. ZŠ Podzáhradná 51 37  
3. ZŠ Vazovova 37  
4. ZŠ Fándlyho, Pezinok 29  
5. ZŠ Tupolevova 27  
6. ZŠ Kulíškova 8 19  
7. ZŠ Lachova 14  
       
Poradie žiačky      
1. ŠG Ostredková  48  
2. ZŠ Fándlyho, Pezinok 46  
3. ZŠ Kulíškova 8 39  
4. SŠ Tilgnerova "A" 39  
5. ZŠ Vazovova 26  
6. SŠ Tilgnerova "B" 22  
7. ZŠ Tupolevova 19  
8. ZŠ Podzáhradná 14  
9. ZŠ Lachova 6  

 

 

Školský rok 2013/2014

 

ŠKOLSKÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V ATLETIKE SŠ - 18.6.2014 - NOVÉ ZÁMKY

 

1. miesto BUTKOVSKÁ Simona skok do výšky 162 cm

 

fotky

 

HĽADÁME NOVÝCH OLYMPIONIKOV - KRAJSKÉ KOLO - 19.6.2014 - MLADÁ GARDA

 

jednotlivci - žiačky:      
4. miesto BLAHOVÁ Sára 600 m 1:55,66 min.
5. miesto KVASŇOVSKÁ Kristína 600 m 1:56,40 min.
6. miesto LOHYŇOVÁ Natália 600 m 1:56,86 min.
         
jednotlivci - žiaci:      
6. miesto HAŠTO Peter 1000 m 3:28,21 min.
         
súťaž družstiev:      
3. miesto SŠ Tilgnerova      

 

fotky

 

Krajské kolo v atletike ZŠ - 5.6.2014 - Mladá Garda   foto

 

finálové umiestnenia:

 

6. miesto: Mikulajová Kristína 800 m   2:53,22 min.
           
7. miesto: Kvasňovská Kristína 800 m   2:53,23 min.
           
7. miesto: Drábeková Lucia 4x60 m   35,47 s
  Madarásová Magdaléna  
  Majerníková Lea  
  Blahová Sára  

 

KONEČNÉ PORADIE ŠKÔL:
     
DIEVČATÁ:   
     
1. ZŠ Záhorácka Malacky 854 bodov
2. ZŠ Fándlyho Pezinok 806
3. ZŠ Kulišková 717
4. SŠ Tilgnerova 682
5. ZŠ Tbiliská 647
6. ZŠ Vazovova 617
7. ZŠ Tajovského Senec 550
8. ŠG Ostredkova 508
9. ZŠ Dudová 432

 

 

Obvodné kolo v atletike ZŠ - 14.5.2014 - LAFRANCONI   fotky

 

1. miesto: Majerníková Lea 60 m   9,01 s
  Madarásová Magdaléna 300 m   52,08 s
  Smiešková  Ema skok do výšky   115 cm
  Majerníková Lea skok do diaľky   401 cm
  Včelková  Kristína vrh guľou   776 cm
  Kropáčová Viktória hod kriketkou   41,66 m
           
  Madarásová Magdaléna 4x60 m   37,08 s
  Mikulajová Kristína  
  Drábeková Lucia  
  Majerníková Lea  
           
  Livora Samuel 60 m   8,03 s
  Livora Samuel 300 m   43,65 s
  Herich  Milan 1000 m   3:18,90 min.
  Kadúch Filip skok do výšky   145 cm
           
  Dudák Daniel 4x60 m   32,09 s
  Kadúch Filip  
  Herich Milan  
  Livora Samuel  
           
2.miesto Kvasňovská Kristína 800 m   2:54,13 min.
  Mikulajová Kristína hod kriketkou   41,63 m
  Čizmazia Erik 300 m   46,48 s
           
3. miesto Drábeková Lucia 60 m   9,20 s
  Mikulajová Kristína 800 m   2:59,03 min.
  Vybíralová Lenka skok do diaľky   375 cm
  Kropáčová Viktória vrh guľou   715 cm

 

PORADIE DRUŽSTIEV        
             
dievčatá: body   chlapci: body
             
1. Tilgnerova 575   1. Sokolíkova 604
2. Majerníkova 424   2. Tilgnerova 588
3. Sokolíkova 382   3. Veternicová 525
4. Beňovského 358   4. Majerníkova 492
5. Malokarpatské 213   5. Beňovského 398
6. Bilíkova 202   6. Malokarpatské 369
7. Veternicova 57   7. Bilíkova 249
8. Horova 8   8. Horova 175

 

 

O POHÁR DEKANA FTVŠ UK - 25.9.2013 - LAFRANCONI

 

25. 9. 2013 sa na štadióne Lafranconi uskutočnil jubilejný 50. ročník atletickej súťaže družstiev žiakov a žiačok „O POHÁR DEKANA FTVŠ UK“, ktorý je pokračovaním Ceny Večerníka. Našej škole sa podarilo po prvý krát zvíťaziť a získať putovný pohár.

 

Víťazné družstvo:     foto

horný rad zľava: Jaroslav Baňár, Erik Čizmazia, Timotej Uhrín, Lea Majerníková, Simona Butkovská, Emma Kirchnerová, PaedDr. Anna Butkovská

dolný rad zľava: Zuzana Juríková, Samuel Siekel, Peter Hašto, Milan Herich, Kristína Kvasňovská

 

foto

Dekan FTVŠ UK prof. PaedDr. Miroslav Holienka, PhD. odovzdáva pohár víťazke skoku do výšky Simone Butkovskej (Kvarta A) a víťazovi vo vrhu guľou Jaroslavovi Baňárovi (9. B), ktorého výkon 10,38m bol vyhodnotený ako najlepší výkon zo všetkých žiackych disciplín.

 

Školský rok 2012/2013

 

ŠKOLSKÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V ATLETIKE ZŠ - 18.6.2013 - NOVÉ ZÁMKY

 

1. miesto BUTKOVSKÁ Simona skok do výšky 158 cm

 

fotky

 

HĽADÁME NOVÝCH OLYMPIONIKOV - KRAJSKÉ KOLO - 13.6.2013 - MLADÁ GARDA

 

jednotlivci - žiačky:      
6. miesto KVASŇOVSKÁ Kristína 600 m 2:04,83 min.
8. miesto MAJERNÍKOVÁ Lea 600 m 2:05,89 min.
         
jednotlivci - žiaci:      
4. miesto UHRÍN Timotej 1000 m 3:21,99 min.
5. miesto HAŠTO Peter 1000 m 3:23,78 min.
         
súťaž družstiev:      
3. miesto SŠ Tilgnerova      

 

fotky

 

KRAJSKÉ KOLO V ATLETIKE  ZÁKLADNÝCH ŠKÔL - 6.6.2013 - MLADÁ GARDA

 

1. miesto: POLYÁKOVÁ Sára 300 m   41,97 s
  BUTKOVSKÁ Simona skok do výšky 160 cm
           
3. miesto: ZAJÍCOVÁ Soňa 4x60 m   33,55 s
  JAŠKOVÁ Nina  
  JURÍKOVÁ Zuzana  
  POLYÁKOVÁ Sára  
           
finálové umiestnenia:        
           
4. miesto: AKUBŽANOVÁ Hana vrh guľou 8,78 cm
           
6. miesto: KUSALÍK Filip 300 m   41,41 s
  BUTKOVSKÁ Simona skok do diaľky 442 s
           
7. miesto: STRAŠIL Adam skok do diaľky 513 cm
  ZAJÍCOVÁ Soňa 300 m   49,87 s
           
8. miesto: TISONČÍK Anton skok do diaľky 491 cm
  KVASŇOVSKÁ Kristína 800 m   2:56,72 min.
  JAŠKOVÁ Nina skok do výšky 130 cm
           
  POLYÁKOVÁ Sára 60m   7,65 s
  TISONČÍK Anton 60m   7,81 s
           
           
KONEČNÉ PORADIE ŠKÔL:        
           
DIEVČATÁ :         
           
1. ZŠ Záhorácka Malacky 894 bodov      
2. SŠ Tilgnerova 837      
3. ZŠ Fándlyho Pezinok 793      
4. ŠG Ostredkova 717      
5. ZŠ Tbiliská 664      
6. ZŠ Kulišková 629      
7. ZŠ Tajovského Senec 579      
8. ZŠ Vazovova 442      
9. ZŠ Nobelovo námestie 422      
           
CHLAPCI:          
           
6. SŠ Tilgnerova 645      

 

fotky

 

KRAJSKÉ KOLO V ATLETIKE  STREDNÝCH ŠKÔL - 30.5.2013 - MLADÁ GARDA

 

1.miesto LIVORA Martin 4x100 m 53,04 s
  ZRIBKO Jakub
  TOMEK Rastislav
  BENEDIKT Jiří
         
2.miesto LIVORA Martin 800 m 2:28,40 min.
         
4.miesto ZVALO Michal vrh guľou 11,65 m  
5.miesto ZRIBKO Jakub 800 m 2:37,33 min.
6.miesto BENEDIKT Jiří 200 m 27,28 s
7.miesto TOMEK Rastislav 200 m 27,82 s
7.miesto ZELINKA Peter 3000 m 11:23,08 min.

 

 

Školský rok 2011/2012

 

HĽADÁME NOVÝCH OLYMPIONIKOV - 15.6.2012 - MLADÁ GARDA

 

jednotlivci - žiačky:      
1. miesto POLYÁKOVÁ Sára 600 m 1:42,83 min.

 

jednotlivci - žiaci:      
3. miesto HERICH Milan 1000 m 3:29,32 min.

 

súťaž družstiev:
1. miesto SŠ Tilgnerova

 

 

ŠKOLSKÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V ATLETIKE  STREDNÝCH ŠKÔL - 14.6.2012 - BANSKÁ BYSTRICA

 

4. miesto: AUTRATOVÁ Karin vrh guľou 11,42 m

 

 

ŠKOLSKÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V ATLETIKE  ZÁKLADNÝCH ŠKÔL - 13.6.2012 - NITRA

 

1. miesto BUTKOVSKÁ Simona skok do výšky 167 cm
3. miesto POLYÁKOVÁ Sára 300 m 41,94 s
4. miesto POLYÁKOVÁ Sára 60 m 7,99 s

 

 

KRAJSKÉ KOLO V ATLETIKE  STREDNÝCH ŠKÔL - 31.5.2012

 

1. miesto: AUTRATOVÁ Karin vrh guľou 12,12 m
           
2. miesto: AUTRATOVÁ Karin hod oštepom 29,10 m
           
3. miesto: LOHYŇOVÁ Kornélia skok do diaľky 465 cm

 

finálové umiestnenia:

5.miesto: ZVALO Michal vrh guľou 10,66 m
           
7.miesto: CIBÁK Tomáš 400 m   59,73 s
           
8.miesto: NAGY Viktor skok do výšky 150 cm

 

 

KRAJSKÉ KOLO V ATLETIKE  ZÁKLADNÝCH ŠKÔL - 29.5.2012

 

1. miesto: POLYÁKOVÁ Sára 60 m   8,20 s
  POLYÁKOVÁ Sára 300 m   42,12 s 
  BUTKOVSKÁ Simona skok do výšky 153 cm
           
2. miesto: ČAHOJOVÁ Juliana 4x60 m   34,32s
  BUTKOVSKÁ Simona  
  BRUCKNEROVÁ Jana  
  POLYÁKOVÁ Sára  
           
3. miesto: HEJDOVÁ Katarína 800 m   2:39,05 min

 

finálové umiestnenia:

6.miesto: BUTKOVSKÁ Simona skok do diaľky 435 cm
  AKUBŽANOVÁ Hana vrh guľou 8,50 cm
  URBANIČOVÁ Simona 800 m   2:45,99 min
  LIVORA Matrin 1000 m   2:59,65 min
           
7.miesto: TISONĆÍK Anton 60 m   7,90 s
           
8.miesto: LIPTÁKOVÁ Ráchel hod kriketkou 42,58 m

 

súťaž družstiev - dievčatá:

2. miesto - Tilgnerova

 

 

Zodp. vedúca:  PaedDr. Anna Butkovská