Hlavná stránka O škole GDPR Školský e-mail ISIC/Euro<26 ELearning Zmluvy, faktúry Verejné obstarávanie 2% dane Kontakt Pracovné ponuky Verzia pre mobily
Navigácia

Lyžiarsky – Jasná 2018

 

lyziarsky 2018.pdf

 

 

Lyžiarsky – Jasná 2016

„My chceme späť! My chceme späť!“ Rozliehalo sa autobusom, keď sme sa 16. januára 2016 vrátili do Bratislavy z úžasného lyžiarskeho, ktorý sme mali v najlepšom lyžiarskom stredisku na Slovensku, v Jasnej (Nízke Tatry). Učitelia nás nevedeli utíšiť a tak sa napokon pridali a kričali s nami...

Myslím, že už len toto hovorí za všetko. Mali sme sa úžasne. Žiaci z tried sekunda A, 7.A a 7.B strávili nezabudnuteľný týždeň v Nízkych Tatrách – v Jasnej, aby sa naučili, prípadne zdokonalili pod vedením charizmatických inštruktorov lyžovať či snowboardovať. Okrem parádnych zjazdoviek, rozprávkových výhľadov z Chopku, guľovačky, veselých večerov, sme si užili aj deň v Tatralandii, kde sme sa vyjašili na toboganoch. Zatancovali sme si a vybláznili sa na karnevale, vypočuli prednášky o prvej pomoci, či o freeride jazdení, lavínach, o lyžiach a lyžovaní, snowboardoch a snowboardovaní.

Súťaž Miss Jasná nečakane navštívili aj „externistky“, ktoré zožali obrovský úspech. Ďalší deň sa mohli predviesť chlapci a zasúťažiť si o titul Mr. Noha. Zážitkov bolo naozaj veľa a tak na spestrenie prikladám zopár fotiek.

 

všetky fotky nájdeš vo fotoalbume

 

    

LEGENDÁRNY LYŽIARSKY "JASNÁ 2015"

 

Po prvý krát sekundáni a siedmaci našej školy nešli na Homôlku, ale vybrali si nádherné rozprávkovo biele stredisko v Nízkych Tatrách - Jasnú.

Pod vedením skúsených inštruktorov tu strávili úžasný týždeň, kde sa okrem lyžovania a snowbordovania diali aj všetky tie úžasné iné veci, vďaka ktorým sa na lyžiarsky nezabúda a v dobrom spomína.... :)

Nezabudlo sa ani na tradičné súťaže tilgneráckych lyžiarskych - Miss DIEVČA a Mistr NOHA. Okrem toho sme jeden deň boli v Tatralandii (najväčšom akvaparku v Európe), mali sme prednášku o 1. pomoci, o záchranároch a horskej službe a o freeride lyžovaní....

Na svoje si prišli aj nelyžiari (ktorí sa nechceli vzdať lyžiarskeho ani už so získanou zlomenou rukou, či inými ťažkosťami) a so skypasmi na lanovkách si aj bez lyžovania vychutnávali nádhernú zasneženú prírodu Nízkych Tatier.

všetky fotky nájdeš vo fotoalbume