Hlavná stránka O škole Školský e-mail Preukaz ISIC/Euro<26 ELearning Zmluvy, faktúry Verejné obstarávanie 2% dane Prihláška na šk. rok 2018-2019 do 1. roč. ZŠ Kontakt Pracovné ponuky Verzia pre mobily
Navigácia

Školský rok 2017/2018

 

 

 

OBVODNÉ KOLO V ORIENTAČNOM BEHU ŽIACTVA A DORASTU - 17.4.2018    foto

 

 

ŽIACI:

      DORASTENCI:
             
  jednotlivci (21 pretekárov):       jednotlivci (29 pretekárov):  
             
1. Sýkora Tristan   6. Bugár Martin
4. Ruffíni Robert   7. Papšo Michal
5. Sojka Viliam   9. Kadúch Filip
        10. Dudák Daniel
             
  družstvá:       družstvá:  
             
1. SŠ Tilgnerova   1. SŠ Tilgnerova  
2. ZŠ Sokolíkova   2. G Bilíkova
3. SŠ Františka z Assisi   3. SPŠ Adlera  
           
           
  ŽIAČKY:     DORASTENKY:  
           
  jednotlivci (33 pretekárok):    

jednotlivci (14 pretekárok):

 
           
1. Herna             Rebecca                 1. Butkovská    Simona      
3. Tomková        Alžbeta   4. Zsilleová         Zuzana  
10. Krajčírová       Tereza   5. Blahová          Sára  
      6. Lohyňová       Natália  
           
  družstvá:     družstvá:  
           
1. SŠ Františka z Assisi   1. SŠ Tilgnerova A  
2. SŠ Františka z Assisi   2. SŠ Tilgnerova B  
3. SŠ Tilgnerova   3. Gym L. Sáru  

 

 

 

Školský rok 2014/2015

 

KRAJSKÉ KOLO V ORIENTAČNOM BEHU DORASTU - 13.5.2015

 

DORASTENCI:
   
jednotlivci (53 súťažiacich):
   
12. Dudák Daniel
28. Žigo Dávid
29. Kadúch Filip
40. Šimkovic Juraj
   
družstvá:
   
1. Gym. Grosslingova
2. Gym. Sv. Uršule 
3. Gym. Metodova
4. SŠ Tilgnerova 
5. Gym. Alberta Einsteina A
6. SPŠ Adlera 
7. Gym. Hubeného
8. Gym. Alberta Einsteina B
9. SOŠ Kadnárova

 

OBVODNÉ KOLO V ORIENTAČNOM BEHU ŽIACTVA A DORASTU - 29.4.2015 - Devín    foto

 

  ŽIAČKY:       DORASTENCI:
             
  jednotlivci :       jednotlivci :  
             
4. Bezáková Anna   2. Žigo Dávid
5. Blahová Sára   10. Kadúch Filip
6. Kvasňovská Kristína   12. Dudák Daniel
7. Wadingerová Lucia   17. Šimkovic Juraj
8. Oravcová Lucia        
9. Novotná Kristína        
             
             
  družstvá:       družstvá:  
             
1. ZŠ Sokolíkova A   1. SPŠ Adlera A  
2. SŠTilgnerova B   2. SŠ Tilgnerova A
3. SŠTilgnerova A   3. SPŠ Adlera B