Hlavná stránka O škole Školský e-mail Preukaz ISIC/Euro<26 ELearning Zmluvy, faktúry Verejné obstarávanie 2% dane Kontakt Pracovné ponuky Verzia pre mobily
Navigácia

Školský rok 2017/2018

 

ŠKOLSKÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V CEZPOĽNOM BEHU ŽIAKOV - 25.10.2017 - Červený Kláštor    foto

 

  Žiaci ZŠ:
     
  jednotlivci:  
     
10. Ruffíni Róbert
18. Sojka Viliam
23. Janák Jakub
     
  družstvá:
     
1. ZŠ Pionierska Brezno  
2. ZŠ SNP Považská Bystrica
3. ZŠ Klačno
4. ZŠ Topoľčianky
5. SŠ Tilgnerova
6. ZŠ Spišská Sobota  
7. ZŠ Školská Holíč  
8. ZŠ Mládežnícka Košice  

 

 

KRAJSKÉ KOLO V CEZPOĽNOM BEHU - ŽIACTVO - 12.10.2017   foto

 

  ŽIAČKY SŠ:         ŽIACI ZŠ:  
                 
  jednotlivci (23 pretekáriek):     jednotlivci (25 pretekárov):
                 
2. Balažovjechová Zuzana 1. Ruffíni Róbert
12. Lohyňová   Natália   4. Sojka   Viliam
14. Butkovská   Simona   9. Janák Jakub
                 
                 
  družstvá:         družstvá:  
                 
1. G Grösslingova 7 bodov 1. SŠ Tilgnerova 5 bodov
2. G Hubeného 7 bodov 2. G Matky Alexie 7 bodov
3. SŠ Tilgnerova 14 bodov 3. ZŠ Ivánka p. Dunaji 18 bodov
4. G Tomášikova 21 bodov 4. ZŠ Ostredkova  
5. G Einsteinova 22 bodov 5. G Pezinok  
6. G Pezinok   23 bodov 6. ZŠ Záhorácka  
7. SŠ Ivánka p. Dunaji   24 bodov 7. SZŠ Česká  
8. G 1. mája Malacky   43 bodov      

 

 

Okresné kolo v cezpoľnom behu dorastu - 3.10.2017    foto

 

  ŠTUDENKY:   ŠTUDENTI:
           
  jednotlivci:     jednotlivci:
           
1. Blahová Sára 4. Januška Michal
2. Butkovská Simona 5. Bugár Martin
9. Lehotová Viktória 8. Dudák Daniel
10. Wadingerová Lucia 14. Rada Maximilián
11. Madarásová Magdaléna 16. Papšo Michal
           
  družstvá:     družstvá:
           
1. Tilgnerova   1. L. Sáru  
2. L. Sáru   2. Tilgnerova
3. Bilíkova   3. Adlerova

 

 

Okresné kolo v cezpoľnom behu žiactva - 26.9.2017    foto

 

  ŽIAČKY:     ŽIACI:    
               
  jednotlivci ( 23 pretekáriek):   jednotlivci ( 27 pretekárov):
               
7. Straková Adriana 2. Ruffíni Robert
10. Vidová Tamara 4. Sojka Viliam  
16. Herna Rebecca 19. Hromada Jakub  
               
  družstvá:     družstvá:  
               
1. Karloveská 61   1. Tilgnerova   
2. Sokolíkova   2. Assisi    
3. Tilgnerova    3. Beňovského  
4. Assisi     4. Bilíkova    
5. Malokarpadské námestie 5. Malokarpadské námestie
6. Bilíkova     6. L. Sáru    
7. L. Sáru     7. Karloveská 61  
8. Horova     8. Sokolíkova  
        9. Horova    

 

 

Školský rok 2016/2017

 

Okresné kolo v cezpoľnom behu stredných škôl - 5.10.2016    foto

 

  ŽIAČKY:     ŽIACI:
             
  družstvá :     družstvá :
             
1. SŠ Bilíkova A   1. SPŠ Adlera
2. SŠ Bilíkova B   2. SŠ Tilgnerova 
3. SŠ Tilgnerova    3. SŠ Bilíkova

 

 

Okresné kolo v cezpoľnom behu žiactva - 28.9.2016    foto

 

  ŽIAČKY:         ŽIACI:    
                 
  družstvá (12 družstiev):     družstvá (14 družstiev):
                 
1. Assisi     5 bodov   1. SŠ Ladislava Sáru   12 bodov
2. SŠ Bilíkova   13 bodov   2. SŠ Tilgnerova    13 bodov
3. SŠ Tilgnerova    15 bodov   3. SŠ Bilíkova   15 bodov

 

 

Školský rok 2015/2016

 

KRAJSKÉ KOLO V CEZPOĽNOM BEHU - ŽIACTVO - 27.10.2015

 

  ŽIAČKY:         ŽIACI:  
                 
  jednotlivci (27 pretekáriek):     jednotlivci (28 pretekárov):
                 
6. Kvasňovská Kristína 12. Gallarde Carlos
13. Obušeková   Alica   15. Uhrín   Timotej
14. Blahová   Sára     Letenay Lukáš
                 
                 
  družstvá:         družstvá:  
                 
1. ZŠ  Za kasárňou  9 bodov 1. ZŠ Pezinok 12 bodov
2. G Matky Alexie 10 bodov 2. ZŠ Senec 13 bodov
3. SŠ Tilgnerova 14 bodov 3. ZŠ Pankúchova 14 bodov
4. ZŠ Ostredkova 18 bodov 4. ZŠ Malacky 16 bodov
5. ZŠ Pankúchova 20 bodov 5. ZŠ Drieňová 18 bodov
6. ZŠ Pezinok   26 bodov 6. SŠ Tilgnerova 25 bodov
7. G Malacky   28 bodov 7. G Svätej Ušule 35 bodov
8. ZŠ Senec   40 bodov 8. G Hubeného 44 bodov

 

 

Okresné kolo v cezpoľnom behu dorastu - 9.10.2015 - Sad Janka Kráľa   foto

 

  ŠTUDENKY:     ŠTUDENTI:
             
  jednotlivci:       jednotlivci:
             
1. Čahojová Júlia   10. Kadúch Filip
3. Farkašová Paulína   12. Mráz Martin
5. Butkovská Simona   15. Dudák Daniel
6. Brucknerová Jana   19. Zjavka Adam
9. Wadingerová Lucia   22. Bárta Jozef
10. Strašilová Michaela   24. Tisončík Anton
14. Oravcová Lucia        
             
  družstvá:        
             
1. Bilíkova          
2. SŠ Tilgnerova        
3. SŠ Tilgnerova        
4. PaSA          

 

 

Okresné kolo v cezpoľnom behu žiactva - 8.10.2015    foto

 

  jednotlivci (41 pretekáriek):   jednotlivci (53 pretekárov):
             
1. Blahová Sára   2. Uhrín Timotej
3. Obušeková Alica   4. Letenay Lukáš
5. Lohyňová Natália   6. Gallarde Carlos
7. Mestická Tatiana   8. Čizmazia Erik
11. Martincová Ema   10. Rexa Šimon
18. Madarásová Magda   11. Januška Michal
        21. Haščík Alex
             
  družstvá:       družstvá:  
             
1. SŠTilgnerova    5 bodov   1. SŠ Tilgnerova    6 bodov
2. ZŠ Sokolíkova  16 bodov   2. ZŠ Karloveská 61 15 bodov
3. ZŠ Pri kríži  18 bodov   3. ZŠ Bukovčana 16 bodov
4. ZŠ Beňovského  21 bodov   4. ZŠ Sokolíkova 18 bodov
5. Assisi  23 bodov   5. Assisi 19 bodov
6. ZŠ Bukovčana  25 bodov   6. ZŠ Nejedlého 32 bodov
7. ZŠ Horova  27 bodov   7. ZŠ Pri kríži 35 bodov
8. ZŠ Veternicová  30 bodov   8. ZŠ Lamač 39 bodov
9. ZŠ Nejedlého  32 bodov   9. ZŠ Veternicová 39 bodov
10. ZŠ Lamač  52 bodov   10. ZŠ Horova 52 bodov

 

 

Školský rok 2014/2015

 

ŠKOLSKÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V CEZPOĽNOM BEHU - 23.10.2014 - Stará Ľubovňa    foto

 

jednotlivci:
 
6. miesto: WALTEROVÁ JANA

 

 

KRAJSKÉ KOLO V CEZPOĽNOM BEHU - ŽIACTVO A DORAST - 10.10.2014 - Železná studnička    foto

 

  ŽIAČKY:         ŽIACI:  
                 
  jednotlivci:       jednotlivci:  
                 
1. Walterová Jana   1. Mráz   Martin
          7. Kadúch Filip
                 
            družstvá:  
                 
          1. SŠ Tilgnerova   
          2. ZŠ Mudroňova  
          3. ZŠ Kalinčiakova  
                 
            ŠTUDENTI:  
                 
            jednotlivci:  
                 
          9. Žigo   Dávid
          13. Figura   Tomáš
          15. Dudák   Daniel
                 
            družstvá:  
                 
          4. SŠ Tilgnerova  

 

OKRESNÉ KOLO V CEZPOĽNOM BEHU - ŽIACTVO - 30.9.2014 - Líščie údolie          foto

 

  ŽIAČKY:         ŽIACI:  
                 
  jednotlivci (45 pretekáriek):   jednotlivci (54 pretekárov):
                 
1. Walterová Jana   1. Livora Samuel
3. Kvasňovská Kristína 2. Mráz   Martin
5. Majerníková Lea   3. Kadúch Filip
6. Blahová   Sára   10. Čizmazia Erik
9. Novotná   Kristína 11. Uhrín   Timotej
10. Bezáková   Anna   12. Letenay Lukáš
14. Lohyňová   Natália   13. Rexa   Šimon
15. Drábeková   Lucia   15. Durmis Martin
16. Mikulajová   Kristína 31. Hašto   Peter
19. Farkašová   Paulína 34. Máľach Daniel
25. Madarásová Magda   35. Siekel   Samuel
          42. Borbély Jakub
          44. Kovačovský Dominik
                 
  družstvá (14 družstiev):     družstvá (16 družstiev):
                 
1. ZŠ Sokolíkova A  6 bodov 1. SŠ Tilgnerova A   3 body
2. SŠ Tilgnerova B  6 bodov 2. ZŠ Dubčeka A 10 bodov
3.  SŠ Tilgnerova A  9 bodov 3. SŠ Tilgnerova B 21 bodov

 

 

OKRESNÉ KOLO V CEZPOĽNOM BEHU - DORAST - 12.9.2014 - Sad Janka Kráľa          foto

 

  ŠTUDENKY:       ŠTUDENTI:  
                 
  jednotlivci:       jednotlivci:  
                 
2. Hejdová   Katarína 1. Livora Martin
5. Brucknerová Jana   2. Žigo   Dávid
  Kopáčiková Kristína 4. Figura   Tomáš
  Zajícová   Soňa     Benický Samuel
            Kostka Ján
            Majka   Michal
                 
  družstvá:         družstvá:  
                 
1. Bilíkova       1. SŠ Tilgnerova  
2. SŠ Tilgnerova     2. SPŠ Adlera  
3. PaSA       3. Bilíkova  

 

Školský rok 2013/2014

 

KRAJSKÉ KOLO V CEZPOĽNOM BEHU - ŽIACTVO - 2.10.2013

 

  ŽIAČKY:      
         
  jednotlivci:     družstvá:
         
5. Kvasňovská Kristína 4. SŠ Tilgnerova
12. Mikulajová Kristína    
15. Madarásová Magdaléna    

 

OKRESNÉ KOLO V CEZPOĽNOM BEHU - DORAST - 27.9.2013          foto

 

  ŠTUDENTKY:     ŠTUDENTI:  
           
  jednotlivci:     jednotlivci:  
           
4. Karásková Lucia 3. Zelinka Peter
5. Kopáčiková Kristína 8. Zribko Jakub
7. Šišková Mária 9. Žigo Dávid
           
  družstvá:     družstvá:  
           
1. Bilíkova   3 body 1. Adler   7 bodov
2. SŠ Tilgnerova   9 bodov 2. SŠ Tilgnerova 11 bodov
3. PaSA 14 bodov 3. Bilíkova 12 bodov

 

OKRESNÉ KOLO V CEZPOĽNOM BEHU - ŽIACTVO - 24.9.2013          foto

 

  ŽIAČKY:       ŽIACI:  
             
  jednotlivci:       jednotlivci:  
             
3. Kvasňovská Kristína   5. Herich Milan
5. Madarásová Magdaléna   9. Hašto Peter
6. Mikulajová Kristína   10. Uhrín Timotej
10. Hurtová Katarína   12. Karlubík Michal
11. Lohyňová Natália   13. Martiš Tomáš
12. Novotná Kristína   17. Čizmazia Erik
21. Vybíralová Lenka        
             
  družstvá (13 družstiev):       družstvá (12 družstiev):  
             
1. SŠ Tilgnerova   9  body   1. ZŠ Františka z Assisis   3 body
2. ZŠ Dubčeka 13 bodov   2. SŠ Tilgnerova B 17 bodov
3.  ZŠ Karloveská 15 bodov   3. SŠ Tilgnerova A 19 bodov

 

PaedDr. Anna Butkovská