Hlavná stránka O škole Školský e-mail Preukaz ISIC/Euro<26 ELearning Zmluvy, faktúry Verejné obstarávanie 2% dane Kontakt Verzia pre mobily
Navigácia

Školský rok 2014/2015

 

Olympiáda - Karlova Ves - 26.9.2014      foto

 

turnaj vo futbale:

1. miesto - spojená škola Tilgnerova:  

 

Michal Haviar, Tomáš Jelínek, Juraj Sedláček, Adam Beňo, Lukáš Letenay,

Michal Čahoj, Martin Užík, Bernard Boháčik, Samuel Siekel

 

turnaj vo vybíjanej:

1. miesto - spojená škola Tilgnerova:   

 

Sára Blahová, Lucia Drábeková, Alexandra Rusnáková, Kristína Bieliková, Anna Bezáková,

Gözde Gedik, Emma Kirchnerová, Viktória Kropáčová, Viktória Blochinová, Natália Lohyňová,

Lea Majerníková, Kristína Mikulajová, Michaela Strašilová

 

šprint na 60 m - chlapci:

1. miesto - Tomáš Jelínek

3. miesto - Daniel Máľach

6. miesto - Erik Čižmazia

 

šprint na 60 m - dievčatá:

1. miesto - Lea Majerníková

2. miesto - Sára Blahová

3. miesto - Lucia Drábeková

 

beh na 800 m - chlapci:

1. miesto - Filip Kadúch

5. miesto - Peter Hašto

 

beh na 800 m - dievčatá:

1. miesto - Kristína Kvasňovská

2. miesto - Sára Blahová

4. miesto - Kristína Mikulajová

 

skok do diaľky z miesta - chlapci:

1. miesto - Daniel Máľach

3. miesto - Filip Kadúch

 

skok do diaľky z miesta - dievčatá:

1. miesto - Lucia Drábeková

3. miesto - Zuzana Mačicová

5. miesto - Kristína Kvasňovská

 

hod plnou loptou 2 kg - chlapci:

2. miesto - Filip Samuel

6. miesto - Timotej Uhrín

 

hod plnou loptou 2 kg - dievčatá:

1. miesto - Lucia Demitrovičová

2. miesto - Viktória Kropáčová

4. miesto - Emma Kirchnerová

 

Celkovo sa naša škola umiestnila na 1. mieste.

 

1. miesto - SŠ Tilgnerova

2. miesto - ZŠ Karloveská

3. miesto - ZŠ Majerníkova

4. miesto - ZŠ Veternicová

 

Anna Butkovská, Tomáš Ralbovský, Tatiana Valachovičová,

 

Školský rok 2013/2014

 

Olympiáda - Karlova Ves - 27.9.2013      foto

 

turnaj vo futbale:

1. miesto - spojená škola Tilgnerova:  

 

Gregor Biznár, Matej Čupka, Michal Haviar, Samuel Livora, Richard Mišek,

Samuel Sládeček, Timotej Uhrín, Martin Užík, Matúš Zupka

 

turnaj vo vybíjanej:

1. miesto - spojená škola Tilgnerova:   

 

Sára Blahová, Lucia Drábeková, Adriana Drozdová, Tereza Fabianová, Andrea Gašperanová,

Gözde Gedik, Emma Kirchnerová, Viktória Kropáčová, Dominika Kučerová, Natália Lohyňová,

Lea Majerníková, Viktória Megová, Kristína Mikulajová, Kristína Včelková

 

šprint na 60 m - chlapci:

1. miesto - Timotej Uhrín

 

šprint na 60 m - dievčatá:

2. miesto - Lea Majerníková

 

skok do diaľky z miesta - dievčatá:

3. miesto - Ema Smiešková

 

hod plnou loptou 2 kg - chlapci:

2. miesto - Jaroslav Baňár

3. miesto - Richard Mišek

 

Celkovo sa naša škola umiestnila na 2. mieste.

 

Slávka Vaneková, Tatiana Valachovičová, Tomáš Ralbovský, Marta Woletzová