Hlavná stránka O škole Školský e-mail Preukaz ISIC/Euro<26 ELearning Zmluvy, faktúry Verejné obstarávanie 2% dane Kontakt Verzia pre mobily
Navigácia

Školský rok 2016/2017

 

KRAJSKÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAČOK SŠ - 23.3.2017        foto

 

4. miesto       Paula Čermáková

                       Valentína Marešová

                       Ema Dobišová

 

 

OBVODNÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAČOK ZŠ - 2.12.2016          foto

 

3. miesto       Sára Blahová

                       Nicole Prokopová

                       Diana Horecká

 

OBVODNÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAKOV ZŠ - 30.11.2016          foto

 

Matúš Zeman

Alex Elan

Kevin Juhász

Riccardo Vozár

 

OBVODNÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAČOK SŠ - 22.11.2016          foto

 

1. miesto        Paula Čermáková

                       Valentína Marešová

                       Gözde Gedik

                       Barbora Ebringerová

 

Školský rok 2015/2016

 

KRAJSKÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAČOK SŠ - 3.3.2016        foto

 

3. miesto        Paula Čermáková

                       Valentína Marešová

                       Sára Blahová

 

OBVODNÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAČOK SŠ - 9.11.2015          foto

 

1. miesto        Paula Čermáková

                       Valentína Marešová

                       Sára Blahová

 

Školský rok 2014/2015

 

KRAJSKÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAČOK SŠ - 25.3.2015

 

4. miesto        Kristína Kopáčiková

                       Ema Mária Ondrušková     

                       Soňa Zajícová

 

KRAJSKÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAČOK ZŠ - 24.3.2015

 

3. miesto        Paula Čermáková

                       Valentína Marešová

                       Sára Blahová

                       Natália Lohyňová

 

OBVODNÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAKOV SŠ - 12.11.2014          foto

 

2. miesto       Damián Vizina

                             Daniel Teper

                             Juraj Šimkovic

                      Dávid Žigo

 

OBVODNÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAČOK SŠ - 11.11.2014          foto

 

1. miesto        Kristína Kopáčiková

                       Ema Mária Ondrušková

                       Gözde Gedik      

                       Soňa Zajícová

 

OBVODNÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAČOK ZŠ - 7.11.2014          foto

 

1. miesto        Paula Čermáková

                       Valentína Marešová

                       Sára Blahová

                       Natália Lohyňová

 

OBVODNÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAKOV ZŠ - 6.11.2014          foto

 

2. miesto       Martin Štibraný

                      Samuel Kozolka

                      Patrik Durec          

                      Alex Haščík

 

Školský rok 2013/2014

 

KRAJSKÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAČOK SŠ - 11.2.2014

 

3. miesto        Kristína Kopáčiková

                       Lucia Hrončeková      

                       Rebeka Fecišková

 

OBVODNÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAKOV SŠ - 21.11.2013          foto

 

3. miesto       Damián Vizina

                               Daniel Teper

                               Juraj Šimkovic

 

OBVODNÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAČOK SŠ - 20.11.2013          foto

 

1. miesto        Kristína Kopáčiková

                       Ema Mária Ondrušková

                       Lucia Hrončeková      

                       Katarína Hejdová

 

OBVODNÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAČOK ZŠ - 8.11.2013          foto

 

2. miesto       Valentína Marešová

                       Lucia Drábeková

                       Gözde Gedik

 

OBVODNÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAKOV ZŠ - 7.11.2013          foto

 

2. miesto       Martin Štibraný

                       Samuel Kozolka

                       Patrik Durec          

                       Alex Haščík

                               Samuel Sabolík

 

Školský rok 2012/2013

 

KRAJSKÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAKOV A ŽIAČOK SŠ - 5.12.2012

 

2. miesto       Damián Vizina                                2. miesto       Vizinová Dominika

                       Jakub Godal                                                              Akubžanová Hana

                       Dominik Kugler                                                            Marešová Valentína

 

 

OBVODNÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAKOV SŠ - 22.11.2012

 

1. miesto       Damián Vizina

                       Jakub Godal          

                       Dominik Kugler

 

 

OBVODNÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAČOK SŠ - 21.11.2012

 

1. miesto       Vizinová Dominika

                       Akubžanová Hana 

                       Marešová Valentína

 

 

OBVODNÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAČOK ZŠ - 9.11.2012

 

1. miesto       Brucknerová Jana

                       Drábeková Lucia      

                       Gedik Gözde

 

 

OBVODNÉ KOLO V STOLNOM TENISE ŽIAKOV ZŠ - 8.11.2012

 

2. miesto       Daniel Teper

                       Samuel Kozolka          

                       Martin Štibraný

 

 

Zodp. vedúci: Mgr. Tomáš Ralbovský