Hlavná stránka O škole GDPR Školský e-mail ISIC/Euro<26 ELearning Zmluvy, faktúry Verejné obstarávanie 2% dane Kontakt Pracovné ponuky Verzia pre mobily
Navigácia

Školský rok 2017/2018

 

Lokalita vo vybíjanej dievčat - 18. 4. 2018 - ZŠ Majerníkova

 

Našu školu reprezentovali:    Hana Boldocká

                              Gréta Grófová

                              Natália Grygerová

                              Lucia Horecká

                              Katarína Hrušovská

                              Kristína Moravčíková

                              Martina Roháčová

                              Sára Šimková

                              Agáta Škrabanová

                              Alžbeta Tomková

                              Tereza Valušiaková

                              Alica Vavrovská

                             

 

Umiestnenie: 3. miesto.

 

Školský rok 2016/2017

 

Obvodné kolo vo vybíjanej dievčat - 10. 4. 2017 - ZŠ Bukovčana 3

 

Našu školu reprezentovali:    Nina Boldocká

                              Sára Martinček

                              Nina Matanin

                              Danica Filipová

                              Zuzana Sitárová

                              Terézia Škrabanová

                              Gréta Grófová

                              Katarína Hrušovská

                              Nina Hromadová

                              Chiara Diky

                              Diana Černičková

                              Viktória Jedináková

                              Diana Prozorovská

 

Umiestnenie: 3. miesto.

 

Školský rok 2013/2014

 

Obvodné kolo vo vybíjanej dievčat - 14. 3. 2014 - ZŠ Bukovčana 3

 

Našu školu reprezentovali:    Natália Lohyňová

                              Sylvia Luptáková

                              Lea Csipáková

                              Nicole Prokopová

                              Agáta Kalafusová

                              Diana Horecká

                              Margaréta Malovcová

                              Nella Kirchnerová

                              Lujza Nosáľová

                              Ema Tomášová

                              Lujza Laluhová

                              Lucia Hájková

 

Umiestnenie: 3. miesto.

 

Ved. družstva : Mgr. Tatiana Valachovičová