Hlavná stránka O škole GDPR Školský e-mail ISIC/Euro<26 ELearning Zmluvy, faktúry Verejné obstarávanie 2% dane Kontakt Pracovné ponuky Verzia pre mobily
Navigácia

Školský rok 2017/2018

 

Okresné kolo vo volejbale žiačok ZŠ - 26. 3. 2018 - Gym. Bilíkova    foto

 

Našu školu reprezentovali:      Boldocká Hana

                              Diky Chiara

                              Grellneth Jessica

                              Kirchnerová Nella

                              Obušková Alica

                              Smiešková Ema

                              Straková Adriana

          

Umiestnenie: 2. miesto

 

 

Okresné kolo vo volejbale žiačok SŠ - 1. 3. 2018 - Gym. Bilíkova    foto

 

Našu školu reprezentovali:      Blahová Sára

                              Hladíková Patrícia

                              Klimová Karolína

                              Kropáčová Viktória

                              Lohyňová Natália

                              Matejíčková Hana

                              Škorupková Lenka

                              Včelková Kristína

          

Umiestnenie: 2. miesto

 

Ved. družstva : Mgr. Tatiana Valachovičová

 

Školský rok 2016/2017

 

Obvodné kolo vo volejbale dievčat ZŠ - 9. 3. 2017 - Gym. Bilíkova    foto

 

Našu školu reprezentovali:      Obušeková Alica

                              Grellneth Jessica

                              Smiešková Ema

                              Blahová Sára

                              Matejičková Hana

                              Kirchner Nella

                              Lohyňová Natália

                              Straková Adriana

                              Luptáková Sylvia

                

 

Umiestnenie: 3. miesto

 

Ved. družstva : PaedDr. Anna Butkovská

 

 

Školský rok 2013/2014

 

Obvodné kolo vo volejbale dievčat - 21. 3. 2014 - Gym. Bilíkova 24

 

Našu školu reprezentovali:      Natália Pažická

                              Andrea Gašperanová

                              Petra Prokešová

                              Dominika Tóthová

                              Viktória Kropáčová

                              Lucia Hrončeková

                              Martina Žiaková

                              Emma Kirchnerová

                

 

Umiestnenie: 3. miesto

 

Ved. družstva : Mgr. Tatiana Valachovičová