Hlavná stránka O škole Školský e-mail Preukaz ISIC/Euro<26 ELearning Zmluvy, faktúry Verejné obstarávanie 2% dane Kontakt Pracovné ponuky Verzia pre mobily
Navigácia

Školský rok 2014/2015

 

Hádzaná - staršie žiačky - obvodné kolo - 17.4.2015 - ZŠ Nejedlého

 

Výsledky našej školy:

 

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Karloveska 61         0:3
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Pri kríži                 3:7
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Nejedlého               3:1

 

Dievčatá obsadili 3. miesto.

 

Našu školu reprezentovali:

  1. Ema Kirchnerová
  2. Agáta Kalafusová
  3. Viktória Kropáčová
  4. Katarína Kučerová
  5. Viktória Megová
  6. Nina Olešová
  7. Alexandra Rusnáková
  8. Petra Sílešová

 

Hádzaná - starší žiaci - obvodné kolo - 16.4.2015 - ZŠ Nejedlého

 

Výsledky našej školy:

 

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Karloveska 61         4:1
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Pri kríži                 5:6
  • SŠ Tilgnerova - SŠ sv. Františka           9:2
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Nejedlého               5:4

 

Chlapci po výbornom výkone obsadili 2. miesto.   

 

Našu školu reprezentovali:

  1. Matej Bagar
  2. Samuel Bartovič
  3. Viktor Filčík
  4. Michal Haviar
  5. Letenay Lukáš
  6. Sedláček Juraj
  7. Michal Vida
  8. Lengyel Oliver
  9. Cipko Lukáš
  10. Hronček Martin

 

 

Školský rok 2013/2014

 

Hádzaná - starší žiaci - obvodné kolo - 6.5.2014 - ZŠ Nejedlého

 

Výsledky našej školy:

 

  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Karloveska 61         10:1
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Pri kríži                 5:1
  • SŠ Tilgnerova - SŠ sv. Františka           6:3
  • SŠ Tilgnerova - ZŠ Nejedlého               3:7

 

Chlapci po výbornom výkone obsadili 2. miesto.   

 

Našu školu reprezentovali:

  1. Matej Bagar
  2. Samuel Bartovič
  3. Daniel Dudák
  4. Filip Kadúch
  5. Juraj Kakaš
  6. Daniel Máľach
  7. Michal Vida
  8. Richard Mišek
  9. Riccardo Vozár
  10. Milan Herich

 

Ved. družstva: Mgr. Slávka Vaneková

 

Hádzaná -  - obvodné kolo - 30.4.2014 -

 

Našu školu reprezentovali:

  1. Lenka Demitrovičová
  2. Tereza Fabianová
  3. Gözde Gedik
  4. Ema Kirchnerová
  5. Zuzana Králiková
  6. Kristína Kvasňovská
  7. Tamara Mandáková
  8. Viktória Megová
  9. Kristína Mikulajová
  10. Nina Olešová
  11. Michala Strašilová
  12. Kristína Včelková

 

Dievčatá obsadili 3. miesto.

 

Ved. družstva: Mgr. Jakub Pardel