Hlavná stránka O škole Školský e-mail Preukaz ISIC/Euro<26 ELearning Zmluvy, faktúry Verejné obstarávanie 2% dane Kontakt Pracovné ponuky Verzia pre mobily
Navigácia

Školský rok 2017/2018

 

Okresné kolo - stredné školy - 6. 10. 2017 - Gymnázium Bilíkova

 

Výsledky: (zápasy v skupine)

Tilgnerova – SPŠE                 7:3

Tilgnerova – Bilíkova              8:6

Výsledky: (finále)

Tilgnerova - Jonáša               7:4    postup do krajského kola     foto

 

Našu školu reprezentovali: 

 

  1. Samuel Livora
  2. Martin Hronček
  3. Tomáš Jelínek
  4. Samuel Siekel
  5. Peter Čekaňák
  6. Michal Čahoj
  7. Martin Zribko
  8. Richard Roháč
  9. Michal Januška
  10. Pavol Hargaš

 

 

Školský rok 2016/2017

 

Okresné kolo - stredné školy - 6. 10. 2016

 

Výsledky:

Jonáša – Tilgnerova                5:3

Tilgnerova – Bilíkova              1:8

Tilgnerova – SPŠE                 4:2

 

Konečné umiestnenie: 3. miesto

 

Našu školu reprezentovali: 

  1. Samuel Livora
  2. Martin Hronček
  3. Samuel Benický
  4. Adam  Síth
  5. Juraj Sedláček
  6. Michal Čahoj
  7. Martin Zribko
  8. Daniel Máľach

 

 

Školský rok 2015/2016

 

Okresné kolo - stredné školy - 7. 10. 2015 - Gymnázium Bilíkova

 

Výsledky:

SŠ Tilgnerova - SOŠA            3:6

SŠ Tilgnerova - SPŠE              3:1

SŠ Tilgnerova - GLS                2:6

SŠ Tilgnerova - G. Bilíkova      3:3

 

Našu školu reprezentovali:

Samuel Benický

Martin Hronček

Tomáš Jelínek

Adam Síth

Michal Čahoj

Martin Zribko

Denis Rodriguez Pavlevský

Adam Marsal

 

Chlapci obsadili 3. miesto a do ďalšieho kola nepostúpili.

 

 

Školský rok 2014/2015

 

Krajské kolo - stredné školy - 8. 1. 2015 - SOU Vlčie hrdlo

 

Výsledky: SŠ Tilgnerova - Gymnázium Vazovova           7:6

 

Chlapci hrali v zložení: 

Samuel Benický - brankár

Adam Strašil

Branislav Baláž

Filip Kusalík

David Marsal

Martin Livora

Samuel Livora

Denis Rodriguez Pavlevský

Adam Síth

 

Krajské kolo

 

1. kolo: SŠ TILGNEROVA – SOŠD SKLENÁROVA: 7:3                 28.10.2014

2. kolo: SŠ TILGNEROVA – SPŠE HÁLOVA: 3:5                          13.11.2014

3. kolo: SŠ TILGNEROVA – GYM. HUBENÉHO: 2:3                     25.11.2014

4. kolo: SŠ TILGNEROVA – SOŠ SKLODOVSKA: 4:3                   11.12.2014

 

Našu školu reprezentovali:

Samuel Benický

David Marsal

Martin Livora

Samuel Livora

Filip Kusalík

Adam Strašil

Adam Síth

Denis Rodriguez Pavlevský

 

Obvodné kolo - stredné školy - 26. 9. 2014 - Gymnázium Bilíkova

 

Výsledky:

Tilgnerova - SOŠA            2:0

Tilgnerova - SPŠE              3:3

Tilgnerova - Esprit            10:1

Tilgnerova - Bilíkova           4:2

 

Našu školu reprezentovali:

Samuel Benický – brankár

Adam Strašil

Branislav Baláž

Filip Kusalík

David Marsal

Martin Livora

Samuel Livora

Denis Rodriguez Pavlevský

 

Chlapci obsadili 1. miesto a postúpili do krajského kola.

 

Školský rok 2013/2014

 

Krajské kolo - finálova časť - O pohár predsedu BSK - stredné školy - 18. 2. 2014 - SŠ Vlčie hrdlo

 

Výsledky: SŠ Tilgnerova - SOŠE Vazovova           3:5

 

V tomto zápase nám bohužiaľ chýbal pre chorobu náš najlepší hráč Filip Kusalík, bez ktorého sme nezopakovali výkon zo skupinovej fázy turnaja, kedy sme tohto súpera deklasovali 8:1 a tak sme potom nastúpili v zápase o 3. miesto proti SŠ Sklodovska a s prehľadom sme zvíťazili 6:0.

 

Chlapci hrali v zložení: 

David Marsal - brankár

Adam Strašil

Rastislav Tomek

Juraj Volko

Martin Livora

Dominik Marko

Patrik Kratochvíla

Michal Zvalo

 

Filip Kusalík napriek tomu, že neodohral finálovu časť, bol vyhlásený ako najlepší hráč celého turnaja.

 

 

Krajské kolo - štvrťfinále - O pohár predsedu BSK - stredné školy - 6. 2. 2014 - SŠ Vlčie hrdlo

 

Výsledky: SŠ Tilgnerova - Gym. L. Sáru           3:4

Po podaní protestu naša škola postúpila do semifinále nakoľko súper nastúpil so staršími hráčmi!

 

Chlapci hrali v zložení: 

Filip Kusalík - kapitán

David Marsal - brankár

Rastislav Tomek

Juraj Volko

Martin Livora

Dominik Marko

Patrik Kratochvíla

Michal Zvalo

 

 

Krajské kolo - O pohár predsedu BSK - stredné školy - 5. kolo - 9. 1. 2014 - SŠ Vlčie hrdlo

 

 

Výsledky: SŠ Tilgnerova - SOŠ Sklenárova 1           9:4

 

Chlapci hrali v zložení: 

Filip Kusalík - kapitán

David Marsal - brankár

Rastislav Tomek

Juraj Volko

Martin Livora

Dominik Marko

Adam Strašil

 

Strelci gólov:

Filip Kusalík      - 3

Dominik Marko   - 2

Juraj Volko      - 1

Adam Strašil     - 1

Martin Livora    - 1

Rastislav Tomek  - 1

 

 

Krajské kolo - O pohár predsedu BSK - stredné školy - 3. kolo - 28. 11. 2013 - SŠ Vlčie hrdlo

 

Výsledky: SŠ Tilgnerova - SOŠCH Vlčie hrdlo           7:2

 

Chlapci hrali v zložení:

Filip Kusalík - kapitán

David Marsal - brankár

Rastislav Tomek

Juraj Volko

Martin Livora

Dominik Marko

 

Strelci gólov:

Filip Kusalík     - 3

Juraj Volko     - 2

Martin Livora  - 1

Dominik Marko  - 1

 

 

Krajské kolo - O pohár predsedu BSK - stredné školy - 2. kolo - 12. 11. 2013 - SŠ Vlčie hrdlo

 

Výsledky: SŠ Tilgnerova - SOŠE Vazovova           8:1

 

Chlapci hrali v zložení:

Filip Kusalík

David Marsal

Rastislav Tomek

Juraj Volko

Martin Livora

Dominik Marko

Adam Strašil

 

Strelci gólov:

Filip Kusalík     - 4

Juraj Volko     - 3

Dominik Marko  - 1

 

 

Krajské kolo - O pohár predsedu BSK - stredné školy - 1. kolo - 28. 10. 2013 - SŠ Vlčie hrdlo

 

Výsledky: SŠ Tilgnerova - OA Dudova           3:1

 

Chlapci hrali v zložení:

Filip Kusalík

David Marsal

Rastislav Tomek

Juraj Volko

Patrik Kratochvíla

Adam Marsal

 

Obvodné kolo - O pohár predsedu BSK - stredné školy - 4. 10. 2013 - Gymnázium Bilíkova

 

Výsledky:

Tilgnerova - Adlera           3:3

Tilgnerova - G. Sáru          4:2

Tilgnerova - SOU Jonaša   5:0

Tilgnerova - Bilíkova          3:1

 

Chlapci hrali v zložení:

Filip Kusalík – kapitán

David Marsal

Matej Mega

Martin Livora

Rastislav Tomek

Adam Strašil

Juraj Volko

Dominik Marko

Jakub Zribko

 

Chlapci zvíťazili po vynikajúcich výkonoch a z prvého miesta postúpili do ďalšieho kola. Filip Kusalík sa stal najlepším strelcom turnaja so siedmimi gólmi.

 

Zodpovedný vedúci - Mgr. Slávka Vaneková