Stránky predmetovej komisie Nemecký jazyk

Súťaže

Olympiáda v nemeckom jazyku

Dňa 24. 11. 2016 sa na našej škole konalo školské kolo Olympiády v nemeckom jazyku. Súťaže sa zúčastnilo 11 žiakov. ONJ tvorí písomná a ústna časť. Písomná časť pozostáva z počúvania s porozumením, čítania s porozumením a gramatického testu. Ústna časť z práce s obrázkom a voľným rozhovorom na dané témy.

Víťazi jednotlivých kategórií: Roman Hajdučík (1B), Adriana Chorvátová a Tereza Ehnová (2A) a Paulína Farkašová (2B) nás 19. januára 2017 reprezentovali v okresnom kole ONJ. Adriana Chorvátová sa umiestnila na 3. mieste. Roman Hajdučík obsadil nádherné 1. miesto a postúpil do krajského kola. Aj Daniel Mišík a Michal Žák sa 16. februára 2017 zúčastnili krajského kola ONJ. Daniel Mišík v ňom obsadil krásne 3. miesto Blahoželáme!

Prehľad výsledkových listín:

ONJ-1B.xls